logo
پایه تحصیلی کودکستان تا پایه 7
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 17.000 تا 18.250 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Glarea Elevated Learning کانادا

مدرسه Glarea Elevated Learning کانادا در مرکز Excellent Ice شهر Surrey در استان بریتیش کلمبیا در کشور کانادا قرار گرفته است. این مدرسه در سال 2020 میلادی، با هدف ارائه آموزش به دانش‌آموزان کودکستان تا پایه 5 تاسیس گردید. در سال 2021، پایه 6 و در سال 2022 پایه 7 تحصیلی نیز به این مدرسه اضافه شد.

تقویت خودآگاهی، تفکر خلاق، انعطاف‌پذیری، تقویت اراده و شهامت در دانش‌آموزان بخشی از اهداف این مدرسه است که در برنامه آموزشی خود دنبال می‌کند. فارغ‌التحصیلان این مدرسه افرادی با اعتماد به‌نفس بالا، بسیار سازگار و آماده رویارویی با چالش‌های زندگی خواهند بود.

مدرسه Glarea Elevated Learning کانادا دارای مربیان و تیم‌های تخصصی در رشته‌های هاکی، فوتبال، هنرهای رزمی، شنا و والیبال است و تنها مدرسه در ناحیه است که دارای امکانات هاکی روی یخ است.

این مدرسه چارچوب آموزشی Challenge Based Learning Education را همراه با گروه‌های تخصصی ورزشی و هنری، در یک محیط آموزشی نوآورانه و مدرن به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهد. این برنامه آموزشی بر روی خودآگاهی از طریق سواد و دانش شناختی، فیزیکی و احساسی-اجتماعی تاکید دارد.

Challenge Based Learning یک چارچوب یادگیری است که دانش‌آموزان مدرسه Glarea Elevated Learning کانادا را با مهارت‌های لازم برای شناسایی چالش‌ها و توسعه راهکارهای نوآورانه و پایدار آشنا می‌سازد.

از طریق این برنامه آموزشی متعادل و مبتنی بر تجربه، مدرسه Glarea از یک محیط آموزشی یکپارچه که به طور ویژه برای شناسایی و ایجاد اشتیاق برای پیشرفت و تعالی استفاده می‌کند. در عین حال، مهارت‌های ضروری مورد نیاز برای موفقیت را در دانش‌آموزان بوجود می‌آورد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study