logo
Kingsley School
پایه تحصیلی سال 1 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-level
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 15.660 تا 16.560 پوند
شهریه شبانه روزی 37.950 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Kingsley انگلستان

مدرسه Kingsley انگلستان، یک مدرسه روزانه و شبانه‌روزی و دخترانه-پسرانه در کشور انگلستان است. در این مدرسه، هر دانش‌آموز بر اساس نقاط قوت، سبک یادگیری و علاقمندی‌های خاص خود مورد توجه قرار می‌گیرد.

فضای کلاس‌های درس در این مدرسه، آرام است و دانش‌آموزان از مزایای تحصیل در یک محیط یادگیری حمایت‌گر و پرورشی بهره‌مند می‌شوند. آنها می‌توانند بدون در نظرگرفتن نقطه آغاز خود، به پیشرفت و موفقیت‌های تحصیلی زیادی دست پیدا کنند.

در اواسط هر ترم تحصیلی، پیشرفت همه دانش‌آموزان با در نظر گرفتن پتانسیل‌های فردی آنها، مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد. بر اساس داده‌های منتشرشده توسط دولت بریتانیا، دانش‌آموزان می‌توانند با تلاش و پشتکار، نتایج تحصیلی بهتری در مدرسه Kingsley انگلستان، در مقایسه با 95 درصد سایر مدارس دولتی و مستقل کشور انگلستان به دست آورند.

در مدرسه Kingsley انگلستان، از دانش‌آموزان انتظار می‌رود تا از هر فرصتی برای دستیابی به پتانسیل‌های تحصیلی و از آن مهم‌تر، برای افزایش و ارتقاء اعتماد به‌نفس و تبدیل‌شدن به انسانی کامل و آماده قبول مسئولیت و پیداکردن جایگاه ویژه خود در دنیا استفاده کنند.

دانش‌آموزان Sixth Form در این مدرسه از پشتیبانی فردی معلمان خصوصی در داخل کلاس درس و خارج از آن بهره‌مند می‌شوند. برنامه درسی جامع و کامل ارائه‌شده در این مقطع، بر روی ورزش، هنرهای نمایشی، تندرستی، حمایت از محیط زیست و توسعه پایدار تاکید دارد. علاوه بر این، برنامه Top Universities Programme به دانش‌آموزان در انتخاب بهترین مقصد تحصیلی پس از پایان تحصیل در Sixth Form کمک می‌کند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study