logo
پایه تحصیلی مهد کودک تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 7.870 تا 15.720 پوند
شهریه شبانه روزی 35.580 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Lucton انگلستان

مدرسه Lucton انگلستان، در سال 1708 در شهر لاکتون (Lucton) تاسیس شده و یک مدرسه روزانه-شبانه‌روزی و دخترانه-پسرانه برای گروه سنی 6 ماهه تا 18 ساله است. در ابتدای فعالیت، این مدرسه صرفا از دانش‌آموزان پسر ثبت نام می‌کرد. ولی در دهه 1970 میلادی، همزمان با تغییرات بزرگ دیگری که در این مدرسه رخ داد، مانند افتتاح مدرسه ابتدایی (Junior School)، ثبت نام از دانش‌آموزان دختر نیز در مدرسه Lucton انگلستان آغاز گردید.

آموزش‌های ارائه‌شده در این مدرسه، کنجکاوی و استقلال را در دانش‌آموزان تقویت می‌کند و آنان را به اعتمادبه‌نفس لازم برای دنبال‌کردن مسیر دلخواه در زندگی و دستیابی به بالاترین پتانسیل‌هایشان مجهز می‌سازد.

دانش‌آموزان مدرسه از مزایای کلاس‌های کم‌جمعیت، جو دوستانه و موقعیت مکانی روستایی و آرام مدرسه بهره‌مند می‌شوند. این مدرسه، به صورت یک مجتمع آموزشی، آموزش در همه مقطع‌های تحصیلی را به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهد. در پردیس زیبای 22 هکتاری Lucton، امکانات ورزشی متعددی برای دانش‌آموزان فراهم شده و ترکیب جمعیتی مناسبی از دانش‌آموزان روزانه، شبانه‌روزی هفتگی و شبانه‌روزی کامل در مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

مدرسه Lucton انگلستان، سابقه‌ای طولانی در آموزش دانش‌آموزان بین‌المللی دارد و از شهرت خوبی در تامین محیطی امن و آرام برای تحصیل دانش‌آموزان خارجی برخوردار است. علاوه بر کیفیت بالای آموزش، مدرسه امکان انتخاب و شرکت دانش‌آموزان بین‌المللی در فعالیت‌های ورزشی و انجمن‌های دانش‌آموزی را نیز فراهم کرده است.

دانش‌آموزان 7 تا 18 ساله می‌توانند به صورت شبانه‌روزی در مدرسه به تحصیل بپردازند. ظرفیت دو ساختمان خوابگاه مدرسه Lucton انگلستان، بر اساس گروه سنی به دانش‌آموزان اختصاص می‌یابد. دانش‌آموزان ساکن خوابگاه می‌توانند در برنامه‌های مهیج و سرگرم‌کننده آخر هفته خوابگاه شرکت کنند. امکان مشارکت در فعالیت‌هایی مانند سفر به پارک‌های موضوعی، کارتینگ، سفرهای تاریخی و فرهنگی، خرید، سینما، فعالیت‌های ماجراجویانه و … در روزهای آخر هفته، برای دانش‌آموزان فراهم است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study