logo
پایه تحصیلی پیش‌دبستانی تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی National Curriculum of England - IB (DP) - A-level - iGCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 66.302 تا 100.264 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Nord Anglia دوبی

مدرسه Nord Anglia دوبی یکی از مدارس زیرمجموعه گروه مدارس Nord Anglia International School است که در سراسر جهان، دارای مدارس باکیفیتی است. مدرسه Nord Anglia دوبی، با 500 دانش‌آموز در گروه‌های سنی مختلف، در سال 2014 در شهر دبی کشور امارات افتتاح شد. در حال حاضر، ظرفیت پذیرش این مدرسه، 2200 دانش‌آموز است.

عملکرد دانش‌آموزان مدرسه Nord Anglia دوبی، در نتایج آزمون‌ها و پذیرش دانشگاه بسیار چشمگیر بوده است. فارغ‌التحصیلان این مدرسه، در تعدادی از بهترین دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی جهان به ادامه تحصیل پرداخته اند.

دانش‌آموزانی از 78 کشور جهان، در گروه‌های سنی 3 تا 18 سال در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند. جمعیت کلاس‌های درس در مدرسه Nord Anglia دوبی، به طور متوسط 20 نفر است. در این مدرسه، فضای آموزشی دانش‌آموزان مشترکی برای دو مقطع ابتدایی و متوسطه در نظر گرفته شده تا همکاری تعاملی و هدفمند، بین دانش‌آموزان در گروه‌های سنی مختلف و با پس‌زمینه‌های فرهنگی متنوع میسر شود.

مدرسه Nord Anglia دبی در نظر دارد تا سپتامبر 2022، 14 کلاس درس جدید و 2 فضای هنری و طراحی تکنولوژی جدید را به امکانات خود اضافه کند.

دانش‌آموزان با تحصیل در مدرسه Nord Anglia دبی، از امکانات بی‌نظیری که به طور ویژه برای دستیابی به اهداف آموزشی آنان طراحی شده، بهره‌مند خواهند شد. کلاس‌های درس که به طور خاص برای موضوعات درسی مختلف طراحی شده اند، امکانات ورزشی استثنائی، سالن هنرهای نمایشی اختصاصی و … بخشی از امکانات مثال‌زدنی این مدرسه در کشور امارات هستند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study