logo
Repton School Dubai
پایه تحصیلی کودکستان تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (DP) - A-level - iGCSE - سیستم آموزشی ملی بریتانیا
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 59.754 تا 95.000 درهم امارات
شهریه شبانه روزی 141.000 تا 161.000 درهم

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Repton دوبی

مدرسه Repton دوبی فعالیت خود را در سال 2007 با 237 دانش‌آموز در کشور امارات آغاز کرد. این مدرسه در حال حاضر با حدود 1850 دانش‌آموز، متشکل از 1000 دانش‌آموز در مقطع ابتدایی و 850 دانش‌آموز در مقطع متوسطه یا دبیرستان و بخش IB، در حال ارائه خدمات آموزشی به دانش‌آموزان است.

دانش‌آموزان مدرسه Repton دبی بر اساس سیستم‌های آموزشی iGCSE و پس از آن IB و A-level آموزش می‌بینند. مدرسه Repton دوبی به سرعت توانست به عنوان یکی از مدارس پیشرو در میان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس (GCC) معرفی کند.

نتایج به دست‌آمده در آزمون‌های IB و A-level توسط دانش‌آموزان مدرسه نیز، تضمین‌کننده پذیرش فارغ‌التحصیلان Repton در بهترین دانشگاه‌های جهان است. تعدادی از فارغ‌التحصیلان مدرسه Repton دوبی در دانشگاه آکسفورد، کالج دانشگاهی لندن، کینگز کالج لندن و دانشگاه کالیفرنیا در حال ادامه تحصیل هستند.

گروه سنی دانش‌آموزان مدرسه Repton دبی، شامل دانش‌آموزان در سنین 3 تا 18 سالگی می‌شود. مدرسه Repton تنها مدرسه بریتانیایی در شهر دبی است که امکان تحصیل و اسکان شبانه‌روزی را در اختیار دانش‌آموزان خود قرار می‌دهد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study