021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Stonar School
پایه تحصیلی مهد کودک تا دوازدهم
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE، IGCSE، A-level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 9.213 تا 16.590 پوند
شهریه شبانه روزی 27.630 تا 37.332 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Stonar

مدرسه Stonar در سال 1895 بعنوان یک مدرسه دخترانه-پسرانه و روزانه و شبانه‌روزی در کشور انگلستان تاسیس شد و در رده‌بندی ISI، عنوان «عالی» را کسب کرد. رویکرد آموزشی این مدرسه که به دانش‌آموزان گروه سنی 2 تا 18 سال ارائه می‌شود، از یک برنامه درسی متعادل و گسترده پیروی می‌کند و موفقیت تحصیلی و رشد شخصی آنها را تضمین می‌نماید.

جمعیت دانش‌آموزی این مدرسه را 80 درصد دانش‌آموزان بریتانیا و 20 درصد از بیش از 15 کشور جهان تشکیل می‌دهد.

مدرسه Stonar در حومه ویلتشایر قرار گرفته است و اهدافی جهانی برای دانش‌آموزانش را دنبال می‌کند.

در این مدرسه، یادگیری مهارت‌ها و گسترش توانمندی‌ها در کنار ایجاد ویژگی‌های شخصیتی طی آموزش‌های خارج از کلاس درس تضمین شده است. با آموزش‌های مدرسه، دانش‌آموزان به شهروندی جهانی تبدیل می‌شوند که می‌تواند در شکل‌گیری جهان آینده تاثیرگذار باشد.

دانش‌آموزان مدرسه Stonar توجه شخصی زیادی در یک محیط آموزشی حمایت‌گر و در عین حال چالشی دریافت می‌کنند. نتیجه این توجه شخصی، دستاوردهای تحصیلی چشمگیر دانش‌آموزان و قرارگرفتن مدرسه در 1.5 درصد مدارس برتر GCSE و 2.5 درصد مدارس برتر در نتایج A-level بوده است.

آکادمی سوارکاری Stonar یکی از نکات برتر در مورد این مدرسه است که در سطح کشور انگلستان بی‌نظیر است. این مرکز، یک تجربه همه‌جانبه و کامل برای سوارکاران ایجاد می‌کند و تیم‌های موفق و درخشانی در زمینه سوارکاری دارد.

به دلیل قرارگیری آکادمی سوارکاری در مرکز مدرسه، دانش‌آموزان می‌توانند در طول روز به راحتی به اصطبل‌ها دسترسی داشته باشند و در زمان ناهار یا استراحت صبح، برای تماشا یا نوازش اسب مورد علاقه خود به ایجا بیایند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ