logo
پایه تحصیلی KG1 تا پایه 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی American Curriculum - IB (PYP&DP) - AP
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 38.450 تا 78.968 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه آمریکایی Universal دبی

مدرسه آمریکایی Universal دبی، در سال 2005 در کشور امارات تاسیس شد و از آن زمان، به پرورش دانش‌آموزان دلسوز و بااعتماد به‌نفسی پرداخته است که در مورد اهداف خود و مسیر پیش رو آگاهی زیادی دارند. هدف مدرسه آمریکایی Universal دبی، تبدیل‌شدن به یک مدرسه بین‌المللی آمریکایی پیشرو در منطقه است. این مدرسه ارزش‌های اصلی خود را تعلق، کنجکاوی، انعطاف‌پذیری و همدلی می‌داند.

از سال 2018، مدرسه آمریکایی Universal دبی به یک مدرسه غیر انتفاعی تبدیل شد و تحت نظارت بنیاد آموزشی Al Futtaim به فعالیت خود ادامه داد. در مجموع 1.120 دانش‌آموز از بیش از 76 کشور دنیا در این مدرسه در حال تحصیل هستند.

سیستم‌های آموزشی ارائه‌شده در این مدرسه شامل IB، AP و U.S. Curriculum می‌شود. دانش‌آموزان در پایه‌های دبستان بر اساس برنامه PYP و در دو سال پایانی تحصیل در دبیرستان، بر اساس برنامه دیپلم سیستم آموزشی IB آموزش خواهند دید.

این مدرسه غیر انتفاعی کوچک در یک فضای خانوادگی در بخش Festival City شهر دوبی قرار دارد و فرصت‌های گوناگونی مانند شرکت در فستیوال Fringe Festival (یکی از چهار فستیوال سالانه مدرسه)، تماشای بیش از 30 تیم ورزشی، مناظره سیاسی با دانش‌آموزان Model United Nations یا آشنایی با جامعه‌ National Honor Society را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study