021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
University of Reading
9
عالی 0 دیدگاه
imgFlag
موقعیت مکانی انگلستان/ جنوب شرقی انگلستان/ ریدینگ
نوع دانشگاه دولتی
تعداد کل دانشجویان 22480 نفر
تعداد دانشجویان بین المللی 5007 نفر
دانشگاه ردینگ
img_university
img_university
img_university
رتبه جهانی 202
خروجی تحقیقاتی بسیار بالا
نسبت دانشجو به استاد 1 به 12
اندازه دانشگاه بزرگ
زبان تحصیل انگلیسی
تعداد هیات علمی 1325 نفر
درباره دانشگاه

دانشگاه ردینگ

دانشگاه ردینگ در سال 1892 ابتدا بعنوان کالج دانشگاه آکسفورد تاسیس شد و در سال 1926 موفق به دریافت Royal Charter گردید. در مجموع بیش از 150 هزار دانشجو از 180 کشور جهان در این دانشگاه دولتی تحصیل کرده اند. در حال حاضر بیش از 14330 دانشجو در مقطع کارشناسی، 6285 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و 1870 نفر در مقطع دکترا در دانشگاه ردینگ مشغول به تحصیل هستند.

این دانشگاه در جنوب شرقی انگلیس و به فاصله 25 دقیقه ای لندن با قطار قرار دارد. پردیس Whiteknights این دانشگاه، برای نهمین سال پیاپی، موفق به کسب جایزه Green Flag برای بیشترین فضای سبز در بین دانشگاه های انگلستان شده است. پردیس London Road این دانشگاه، یکی از پردیس های اصلی دانشگاه است و مؤسسه آموزش (IoE) را در خود جای داده است. پردیس Greenlands در ساحل رودخانه تایمز قرار گرفته و یکی از بزرگترین مدارس تخصصی کسب و کار را در خود جای داده است.

دانشگاه ردینگ 27 امین دانشگاه برتر در بین 84 دانشگاه انگلستان است. دانشگاه ریدینگ یکی از 10 دانشگاه برتر انگلستان در رشته های مدیریت املاک و مستغلات، ساختمان، کشاورزی و جنگلداری، علوم شنیداری و گفتاری و علوم زمینی و دریایی به شمار می آید. کارهای تحقیقاتی دانشگاه ریدینگ پیرامون موضوعات محیط زیست، غذا، سلامت، میراث و خلاقیت و رفاه و انعطاف پذیری انجام می شود. پژوهشگران این دانشگاه در جستجوی راه های برای غلبه بر تغییران اقلیمی، بهبود وضعیت سلامت انسان، تامین امنیت غذایی و فهم فرهنگ بشر هستند.

با عرض پوزش، رشته های تحصیلی مربوط به این دانشگاه در دسترس نمی باشد!

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست