logo
پایه تحصیلی سال 9 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-Level - GCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 30.500 پوند
شهریه شبانه روزی 52.000 تا 64.100 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Abbey DLD انگلستان

گروه کالج Abbey DLD از سه کالج در شهرهای کمبریج، لندن و منچستر کشور انگلستان تشکیل شده است. این کالج‌ها از نوع sixth form و مخصوص آمادگی ورود به موسسات آموزش عالی هستند. سیستم‌های آموزشی ارائه‌شده در این کالج‌ها شامل GCSE، A-Level، BTEC یا دوره University Foundation می‌شود. همه این کالج‌ها دارای شهرت خوبی در ارائه برترین کیفیت آموزش به دانش‌آموزان هستند.

رویکرد آموزش در این کالج Abbey DLD یکسان است: هدف اصلی کمک به دانش‌آموزان برای دستیابی به بهترین نتایج و دستاوردهای تحصیلی است. این هدف، از طریق آموزش دقیق و غیر رسمی، کلاس‌های کم‌جمعیت، آزمون‌های مکرر و معلمان باتجربه‌ای حاصل می‌شود که علاقه هر دانش‌آموز را در مرکز همه کارهایی که انجام می‌دهند، قرار داده اند.

هدف اصلی هر یک از کالج‌ها، آماده‌کردن دانش‌آموزان مقطع متوسطه برای آزمون‌های General Certificate of Secondary Education و General Certificate of Education at Advanced Level است.

کالج Abbey DLD بخشی از گروه Alpha Plus محسوب می‌شوند. این کالج‌ها در سه شهر معروف انگلستان قرار دارند: کمبریج (1994)، لندن (1931) و منچستر (1990).

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study