logo
Aiglon College
پایه تحصیلی 5 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - iGCSE - IB (DP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 44.000 تا 88.000 فرانک سوئیس
شهریه شبانه روزی 84.000 تا 140.000 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Aiglon سوئیس

مدرسه Aiglon در سال 1949 تاسیس شده و در پردیس 60.000 متر مربعی در منطقه فرانسوی‌زبان Chesieres در فاصله 1200 متری کوه‌های آلپ سوئیس قرار گرفته است. John Corlette، بنیانگذار این مدرسه بر این باور بود که ایجاد تعادل بین توسعه ذهن، جسم و روان به ملزومات خاصی احتیاج دارد. فضای خانوادگی قوی و پایدار، آموزگاران الهام‌بخش و استثنائی، جمعیت دانش‌آموزی کاملا متنوع، موقعیت مکانی منحصربفرد و خصوصی‌بودن مدرسه بعضی از ویژگی‌هایی است که این مدرسه را به مکانی ایده‌آل برای تحصیل دانش‌آموزان در کشور سوئیس تبدیل کرده است.

در حال حاضر بیش از 417 دانش‌آموز در این مدرسه در گروه سنی 9 تا 18 سال، در حال تحصیل هستند. جمعیت دانش‌آموزان مدرسه Aiglon با دانش‌آموزانی از 65 کشور گوناگون جهان تشکیل شده است. حدودا 85 درصد از دانش‌آموزان مدرسه، به صورت شبانه‌روزی و 350 دانش‌آموز در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل هستند.

مدرسه سوئیسی Aiglon در پایه‌های گوناگون، امکان تحصیل بر اساس دو سیستم‌ آموزشی IB و IGCSE را برای دانش‌آموزان خود فراهم کرده است.

در مدرسه Aiglon سوئیس، دانش‌آموزان یک برنامه درسی متمرکز و یکپارچه را دنبال می‌کنند که شامل مطالعات آکادمیک در طول هفته و سفرها و فعالیت‌های مدرسه در روزهای پایان هفته می‌شود. تدریس در این مدرسه، معمولا در کلاس‌های کم‌جمعیت، میانگین 12 دانش‌آموز انجام می‌شود.

مدرسه Aiglon دارای 9 ساختمان خوابگاه است که 4 ساختمان به صورت تک‌جنسیتی به دختران و 5 خوابگاه به پسران اختصاص یافته است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study