logo
پایه تحصیلی سال 3 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-level - IB (CP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 39.000 پوند استرلینگ

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Bedstone انگلستان

کالج Bedstone یک مدرسه روزانه و شبانه‌روزی در کشور انگلستان برای دانش‌آموزان دختر و پسر 8 تا 18 ساله در بخش شبانه‌روزی و دانش‌آموزان 4 تا 18 ساله در بخش روزانه است.

این کالج، بیش از 70 سال، دانش‌آموزان را با مهارت‌های شخصی توسعه‌یافته، اعتماد به‌نفس و مدارک تحصیلی برای ورود به دنیای بیرون از مدرسه آماده کرده است. کالج Bedstone یکی از اولین مدارس خصوصی بود که به صورت دخترانه-پسرانه فعالیت خود را آغاز کرد. جو خانوادگی‌ای که آموزش مختلط در یک مدرسه کوچک ایجاد می‌کند، به سادگی در اینجا قابل مشاهده است.

ماموریت اصلی این کالج، ایجاد اعتماد به‌نفس در دانش‌آموزان برای تحقق همه پتانسیل‌ها و توانایی‌هایشان است. ما این کار را از طریق تشویق آنان به تجربه چیزهای جدید و احترام به دستاوردهای دیگران انجام می‌دهیم.

بر اساس اهداف کالج Bedstone، فارغ‌التحصیلان مدرسه افرادی کنجکاو، توانمند، باگذشت و سازگار خواهند بود که مشتاق کشف ایده‌ها و مفاهیم جدید، آماده رویایی با چالش‌های مختلف زندگی و پذیرای تفاوت انسان‌ها در باورها، فرهنگ و سبک زندگی هستند.

پردیس کالج Bedstone در حومه بخش شروپ‌شایر جنوبی قرار گرفته است و از حواشی و مشکلات زندگی شهری فاصله خوبی دارد. فعالیت‌های ورزشی و فوق برنامه در این مدرسه با تنوع گسترده‌ای در دسترس دانش‌آموزان است و امکان کشف استعدادهای جدید را برای آنها به وجود آورده است.

کالج Bedstone دارای جمعیت محدودی از دانش‌آموزان خارجی است که از 16 کشور جهان به این مدرسه می‌آیند. این مدرسه دارای 4 ساختمان برای اسکان دانش‌آموزان شبانه‌روزی است که همگی توسط یک خانواده اداره می‌شود.

در این مدرسه، طیف گسترده و متنوعی از فعالیت‌های فوق برنامه مانند سوارکاری، نمایش، دوچرخه‌سواری کوهستان، سفالگری، عکاسی، رقص یا شطرنج به دانش‌آموزان ارائه می‌شود که فرصت تبدیل استعدادهای نهفته به علاقمندی‌های جدی را در اختیار آنان قرار می‌دهد.

دانش‌آموزان بین‌المللی که خواهان تحصیل در این کالج بریتانیایی هستند، باید در یک مصاحبه آنلاین شرکت کنند. سطح دانش زبان انگلیسی قابل قبول برای تحصیل در این مدرسه ضروری است، ولی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی بعنوان زبان دوم (ESL) نیز در اختیار دانش‌آموزان بین‌المللی قرار خواهد گرفت.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study