logo
Bodwell High School
پایه تحصیلی 8 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (MYP) - Advanced Placement (AP) - Dogwood Diploma
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 52.225 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

دبیرستان Bodwell کانادا

دبیرستان Bodwell کانادا یک مدرسه شبانه‌روزی خصوصی دخترانه-پسرانه است که دوره‌های آمادگی دانشگاه و پایه‌های 8 تا 12 را ارائه می‌دهد. این مدرسه، در سال 1991 تاسیس شده و به عنوان یکی از پیشروترین مدارس کانادا شناخته می‌شود. در طول سال تحصیلی، 650 دانش‌آموز از بیش از 40 کشور دنیا در دبیرستان Bodwell به تحصیل می‌پردازند.

دبیرستان Bodwell کانادا در شمال ونکوور در کشور کانادا قرار گرفته است. پردیس مدرسه، دارای کافه تریا، استخر سرپوشیده شنا، دو سالن ورزشی چندمنظوره، دو سالن تئاتر، اتاق موسیقی، کتابخانه و زمین بازی است.

ساختمان های خوابگاه دبیرستان Bodwell کانادا، بیش از 515 دانش‌آموز را در اتاق‌های سه‌نفره و چهارنفره خود جای داده اند. دختران و پسران در خوابگاه‌های مجزا سکونت می‌یابند و تحت مراقبت شبانه‌روزی، راهنمایی و نظارت کارکنان هستند.

فارغ‌التحصیلان دبیرستان، نه تنها به زبان انگلیسی تسلط کامل پیدا می‌کنند، بلکه قادر خواهند بود اهداف بلندپروازانه‌ای برای خود تعیین کنند و علاقه دائمی به یادگیری را عمیق‌تر کنند.

یکی از بهترین راه‌ها برای دانش‌آموزان جهت تقویت مهارت‌های زندگی، ایجاد شخصیت، کسب تجربه و مفیدبودن در جامعه مدرسه، ایفای نقش رهبری رسمی یا پیوستن به یک باشگاه خدماتی است. فرصت‌های رهبری در محیط‌های آموزشی، کارهای داوطلبانه، اسکان شبانه‌روزی، پارلمان دانشجویی و روابط جهانی در دسترس است.

ظرفیت کلاس‌های درس دبیرستان Bodwell کانادا، حداکثر 24 دانش‌آموز است و متوسط تعداد دانش‌آموزان در هر کلاس، 18 نفر است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study