logo
Cambridge Seminars College
پایه تحصیلی کودکستان تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 50.000 پوند
شهریه شبانه روزی

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Cambridge Seminars انگلستان

کالج Cambridge Seminars انگلستان در سال 1981 در شهر کمبریج کشور انگلستان تاسیس شد. شهر کمبریج، یکی از شهرهای زیبای تاریخی با محیطی امن است که فضایی مناسب برای تحصیل، زندگی و رشد را در اختیار ساکنین قرار می‌دهد.

ماموریت اصلی این کالج، دستیابی به پتانسیل‌های تحصیلی و تحقق آرزوهای دانش‌آموزان در زندگی است. علاوه بر این، هر دانش‌آموز را به عنوان یک موجودی منحصربه‌فرد در نظر می‌گیرند و به آنها در مسیر توسعه اعتماد به‌نفس، بلوغ، دانش، تحصیل و مهارت‌های زندگی راهنمایی ویژه و اختصاصی دریافت می‌کند.

کالج Cambridge Seminars انگلستان با بیش از 40 سال تجربه، از شهرت بالایی در کیفیت آموزش ارائه‌شده، توجه اختصاصی به نیازهای دانش‌آموزان و پشتیبانی فردی از دانش‌آموزان خود برخوردار است.

این کالج از محیطی گرم و دوستانه با دستاوردهای تحصیلی برجسته برخوردار است. در این مدرسه، دانش‌آموزان برای ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی آماده می‌شوند.

کارگاه‌های خدمات پذیرش دانشگاه و کالج (UCAS) در این مدرسه، دانش‌آموزان را به خوبی برای ورود به دانشگاه هدایت می‌کنند. این خدمات شامل راهنمایی جامع، رایگان و مستقل برای انتخاب و اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها و کالج‌های مورد علاقه دانش‌آموزان است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study