logo
Cardiff Sixth Form College
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 22.300 تا 25.600 پوند
شهریه شبانه روزی 52.800 تا 58.000 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Cardiff انگلستان

کالج Cardiff یکی از بهترین مدارس انگلستان بوده و در 11 سال گذشته مدرسه برتر این کشور بوده است. این مدرسه در سال 2004 در منطقه ولز از کشور انگلستان تاسیس شد. دانش‌آموزان این مدرسه می‌توانند از طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های فوق برنامه برای تقویت مهارت‌های فردی خود استفاده کنند.

در سال 2009، اولین دانش‌آموزان بین‌المللی وارد کالج Cardiff شدند و از سال 2011 به عنوان یک مدرسه شبانه‌روزی ثبت شده و در طول 11 سال گذشته با کسب جوایز متعدد به دلیل دستاوردهای تحصیلی، بهترین مدرسه کشور انگلستان نام گرفته است.

دانش آموزان بین‌المللی کالج Cardiff از بیش از 40 کشور جهان وارد این مدرسه می‌شوند. امکانات اسکان دانش‌آموزان بخش شبانه‌روزی با تجهیزاتی مشابه خوابگاه‌های دانشجویی ارائه می‌شود.

بر خلاف اغلب مدارس شبانه‌روزی سنتی که به تاریخ و میزاث خود تکیه دارند، نگاه کالج Cardiff رو به آینده است. هدف این مدرسه ساختن آینده و ایجاد استانداردهایی است که همه مدارس بر اساس آنها قضاوت و ارزیابی می‌شوند.

کیفیت آموزشی برتر، پشتیبانی فردی، مواد آموزشی عالی و ساعات آموزشی تقریبا دو برابر سایر مراکز، در دستاوردهای تحصیلی دانش آموزان این کالج تاثیر زیادی داشته است. ترکیب این مزایا با خدمات هدایت شغلی اختصاصی، کاریابی و فعالیت‌های دواطلبانه، توسعه مهارت‌های ارتباطی، کارآفرینی و تفکر خلاق، پژوهش و رهبری و یک سیستم حمایتی برتر، منجر به پیشروی مطمئن دانش‌آموزان کالج Cardiff به سوی دانشگاه‌های برتر و معتبر جهان شده است.

در سال 2021 و به دنبال افزایش تقاضاها از سوی دانش‌آموزان سراسر دنیا برای تحصیل در این مدرسه، کالج Cardiff یک پردیس جدید در شهر دانشگاهی کمبریج افتتاح کرد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study