021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Convoy International Secondary Academy
9
عالی 0 دیدگاه
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی برنامه آموزشی دبیرستان های انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه -
شهریه شبانه روزی از 8 هزار تا 12 هزار دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

دبیرستان کانووی

دبیرستان کانووی که در شهرک Essa قرار گرفته، یک مدرسه شبانه روزی خصوصی در استان انتاریوی کشور کانادا است و در مقطع نهم تا دوازدهم، از کانادا و سراسر جهان پذیرش دانش آموز دارد. برنامه آموزشی حضوری و آنلاین مقطع دبیرستان در کانووی، مطابق با مصوبه های وزارت آموزش انتاریو برگزار می شود. دانش آموزان پس از اتمام تحصیل می توانند دیپلم مقطع دبیرستان انتاریو (OSSD) را بدست آورند، که به آنها اجازه می دهد به تحصیلات عالی در دانشگاه های کانادا و سراسر جهان بپردازند.

ما با ارتقاء وضعیت پیشرفت تحصیلی دانش آموزان، آنها را جهت ورود به دانشگاه و غیره آماده می کنیم. 98 درصد دانش آموزان ما بطور موفقیت آمیز وارد دانشگاه می شوند، که 85 درصد آنها موفق به قبولی در انتخاب اول خود می گردند. از سال 2018، چهل درصد از دانش آموزان دبیرستان کانووی، اسکالرشیپ کامل یا جزئی دریافت کرده اند.

پردیس مدرسه ما، با مساحت 22 هکتار، در منطقه ای زیبا در 100 کیلومتری تورنتو قرار گرفته است. این پردیس به امکاناتی از قبیل خوابگاه دانش آموزی، وای-فای، کافه تریا، زمین بازی، زمین تنیس، سالن ورزشی، کتابخانه، اتاق بازی و مرکز رسانه ای مجهز است. همچنین خدمات امنیتی و نظارت شبانه روزی مقیم، برای ایجاد یک محیط زندگی و آموزشی امن و راحت برای دانش آموزان فراهم شده است.

دبیرستان کانووی به فعالیت های فوق برنامه و ورزشی دانش آموزان اهمیت زیادی می دهد. این مدرسه، یک تیم هاکی روی یخ قدرتمند دارد، که در تورنمنت های متعددی رقابت کرده و نتایج درخشانی، همچون کسب عنوان قهرمانی، بدست آورده است. دانش آموزان زیادی به واسطه سطح عالی مهارت هاکی روی یخ و دستاوردهای آکادمیک، در برترین دانشگاه های جهان، از قبیل دانشگاه ییل پذیرفته می شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ