logo
9
عالی 0 دیدگاه
پایه تحصیلی پایه 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه 16.000 تا 24.000 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 26.000 تا 39.000 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

دبیرستان Convoy کانادا

دبیرستان Convoy کانادا که در منطقه Essa قرار گرفته، یک مدرسه شبانه‌روزی خصوصی در استان انتاریوی کشور کانادا است و در مقطع نهم تا دوازدهم، از کانادا و سراسر جهان پذیرش دانش‌آموز دارد. برنامه آموزشی حضوری و آنلاین مقطع دبیرستان در دبیرستان Convoy کانادا، مطابق با مصوبه‌های وزارت آموزش انتاریو برگزار می‌شود. دانش‌آموزان پس از اتمام تحصیل می‌توانند دیپلم مقطع دبیرستان انتاریو (OSSD) را بدست آورند، که به آنها اجازه می‌دهد به تحصیلات عالی در دانشگاه‌های کانادا و سراسر جهان بپردازند.

این مدرسه با ارتقاء وضعیت پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، آنها را جهت ورود به دانشگاه و … آماده می‌کند. 98 درصد دانش‌آموزان کانوُی به طور موفقیت‌آمیز وارد دانشگاه می‌شوند، که 85 درصد آنها موفق به دریافت پذیرش در انتخاب اول خود می‌گردند. از سال 2018، چهل‌درصد از دانش‌آموزان دبیرستان کانووی، اسکالرشیپ کامل یا جزئی دریافت کرده اند.

پردیس مدرسه ما، با مساحت 22 هکتار، در منطقه‌ای زیبا در 100 کیلومتری تورنتو قرار گرفته است. این پردیس به امکاناتی از قبیل خوابگاه دانش‌آموزی، وای-فای، کافه تریا، زمین بازی، زمین تنیس، سالن ورزشی، کتابخانه، اتاق بازی و مرکز رسانه‌ای مجهز است. همچنین خدمات امنیتی و نظارت شبانه‌روزی، برای ایجاد یک محیط زندگی و آموزشی امن و راحت برای دانش‌آموزان فراهم شده است.

دبیرستان Convoy کانادا به فعالیت‌های فوق برنامه و ورزشی دانش‌آموزان اهمیت زیادی می‌دهد. این مدرسه، یک تیم هاکی روی یخ قدرتمند دارد، که در تورنمنت‌های متعددی رقابت کرده و نتایج درخشانی، همچون عنوان قهرمانی، بدست آورده است. دانش‌آموزان زیادی به واسطه سطح عالی مهارت هاکی روی یخ و دستاوردهای آکادمیک، در برترین دانشگاه‌های جهان، از قبیل دانشگاه ییل پذیرفته می‌شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study