logo
Leysin American School
پایه تحصیلی 7 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB - American High School Diploma
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه -
شهریه شبانه روزی 139.500 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه آمریکایی لزین (LAS)

در سال 1961، مدرسه آمریکایی لزین با 89 دانش‌آموز و 12 معلم در کشور سوئیس آغاز به کار کرد. این مدرسه در سال 1987، بعنوان اولین مدرسه شبانه‌روزی و بین‌المللی سوئیس موفق به دریافت تاییدیه انجمن اروپایی مدارس بین‌المللی (ECIS) و انجمن کالج‌ها و مدارس ایالات میانی آمریکا شد.

پردیس اصلی این مدرسه در منطقه کوهستانی و بسیار زیبای لزین در کشور سوئیس قرار گرفته است و محیطی امن و ایده‌آل برای دانش‌آموزان، آموزگاران و کارکنان مدرسه برای یادگیری در کنار هم کوهستان آلپ فراهم کرده است.

مدرسه آمریکایی لزین، اولین مدرسه شبانه‌روزی سوئیس بود که سیستم آموزشی بین‌المللی و معتبر IB را در برنامه درسی خود بکار گرفت. در سال 1998، LAS بعنوان اولین مدرسه در جهان توانست گواهی ISO 9001 سازمان بین‌المللی استاندارد را از آن خود کند.

مدرسه آمریکایی لزین می‌کوشد تا دانش‌آموزان را با فرصت‌های یادگیری موثر و کاربردی درگیر کند و کلاس‌های درس سنتی را با برنامه‌های آموزشی که منجر به توسعه مهارت‌های اساسی در تفکر خلاق، کارآفرینی و کار گروهی در آنان می‌شود، در هم آمیزد.

ماموریت مدرسه آمریکایی لزین، پرورش شهروندانی خلاق، دلسوز و مسئول برای جهان است. تربیت و آموزش نسل بعد بعنوان رهبران و متفکران پر شور در یک محیط خانوادگی و حمایتگر از اهداف اصلی این مدرسه است.

مسئولیت آموزش دانش‌آموزان برای دانشگاه، اشتغال و زندگی مهم‌ترین ارزش در مدرسه LAS است و سازمان‌دهی، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری مدرسه بر پایه تامین نیازهای دانش‌اموزان انجام شده است.

در مدرسه لزین، آماده‌سازی دانش‌آموزان برای ادامه تحصیل در دانشگاه، ورود به بازار کار و رویارویی با چالش‌های زندگی در آینده یکی از مهم‌ترین اهداف محسوب می‌شود و بر همین اساس، سازماندهی برنامه‌ها و سیاست‌های مدرسه بر مبنای نیازهای تک‌تک دانش‌آموزان بنا نهاده شده است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study