021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Merrick Preparatory School
imgFlag
موقعیت مکانی کانادا/ انتاریو/ مریک
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی دیپلم دبیرستان انتاریو
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 16450 تا 17950 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 56200 تا 58200 دلار کانادا

در قسمت پروفایل مدارس شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. توجه داشته باشید شهریه مدارس بر اساس ۳ فاکتور اصلی محاسبه می‌شود.

سن متقاضی نوع خوابگاه مقطع تحصیلی
درباره مدرسه

مدرسه متوسطه مریک

مدرسه متوسطه مریک (MPS)، یک مدرسه شبانه روزی کوچک در دهکده ای به نام مریکویلد در ایالت انتاریوی کشور کانادا، در کرانه رود تاریخی ریدو است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. مریک ویل در فاصله 45 دقیقه ای پایتخت کشور، اتاوا قرار گرفته و تاکنون دو بار عنوان زیباترین شهر کانادا را به خود اختصاص داده است. مدرسه مریک به تمامی منابع پایتخت برای دانش آموزانش دسترسی دارد. دهکده ما فضایی کاملا امن را برای دانش آموزان فراهم کرده تا بتوانند بطور کامل بر روی درس تمرکز داشته باشند. ساکنین این روستا تمامی دانش آموزان ما را به نام کوچک می شناسند.

با کلاس های ده نفره و ظرفیت حداکثر 60 نفری دانش آموزان شبانه روزی، 20 دانش آموز بومی روزانه و 30 دانش آموز آنلاین، تمامی دانش آموزان مدرسه متوسطه مریک از توجه و پشتیبانی فردی از جانب آموزگاران آموزش دیده، معتبر و اختصاصی در یک محیط پرورشی خانوادگی بهره مند خواهد شد. دانش آموزان ما از 20 کشور جهان، مریک را به یک مدرسه بین المللی منحصربفرد کانادایی تبدیل کرده اند. از اولین سال تأسیس مدرسه (2012)، ما شاهد نرخ قبولی 100 درصدی فارغ التحصیلان مدرسه در برترین دانشگاه های جهان بوده ایم که بیشتر آنها موفق به دریافت بورسیه تحصیلی نیز شده اند.

مدرسه متوسطه مریک در پایه نهم تا دوازدهم، یک دوره آمادگی دانشگاه و برنامه فاندیشن انگلیسی بعنوان زبان دوم را فراهم می سازد. هر پایه و برنامه آموزشی دارای مزایای مشخصی است، شامل برنامه مشاوره که بر روی مهارت های زندگی تمرکز می کند، آموزش های فوق برنامه با تمرز بر روی توسعه ذهن، بدن و جامعه، و برنامه مشارکت در اجتماع با تأکید بر مهربانی و همدلی. همه دانش آموزان از یک ساعت پشتیبانی آموزشی معلم خود بهره مند می شوند، بعلاوه دانش آموزان شبانه روزی از دو ساعت مطالعه اختصاصی عصرگاهی با پشتیبانی سرپرستان مقیم در مدرسه بهره مند خواهند شد.

ما برای دانش آموزان پایه دوازدهم و آمادگی ورود به دانشگاه، بر روی «زندگی پس از MPS» تمرکز ویژه ای داریم. همچنین راهنمایی انفرادی در مورد دانشگاه، پشتیبانی اقدام برای اسکالرشیپ و سه ساعت آمادگی برای آزمون آیلتس در هفته برای این دانش آموزان فراهم شده است. فارغ التحصیلان مدرسه متوسطه مریک، مدرک درجه یک جهانی دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) را دریافت خواهند نمود که مورد تایید تمامی دانشگاه ها در سراسر جهان است.

 

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست