logo
پایه تحصیلی پایه 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 16.450 تا 17.950 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 56.200 تا 58.200 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه متوسطه Merrick کانادا

مدرسه متوسطه Merrick کانادا (MPS)، یک مدرسه شبانه‌روزی کوچک در دهکده‌ای به نام مریکویل در ایالت انتاریوی کشور کانادا، در کرانه رود تاریخی ریدو است که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. مریک‌ویل در فاصله 45 دقیقه‌ای پایتخت کانادا، شهر اتاوا قرار گرفته و تاکنون دو بار عنوان زیباترین شهر کانادا را به خود اختصاص داده است. مدرسه متوسطه Merrick کانادا، به همه منابع و امکانات پایتخت برای دانش‌آموزانش دسترسی دارد. دهکده مریک‌ویلد فضایی کاملا امن را برای دانش‌آموزان فراهم کرده تا بتوانند به طور کامل بر روی درس تمرکز داشته باشند. ساکنین این روستا همه دانش‌آموزان مدرسه را به نام کوچک می‌شناسند.

با کلاس‌های ده‌نفره و ظرفیت حداکثر 60 نفری دانش‌آموزان شبانه‌روزی، 20 دانش‌آموز بومی روزانه و 30 دانش‌آموز آنلاین، همه دانش‌آموزان مدرسه متوسطه Merrick کانادا از توجه و پشتیبانی فردی از جانب آموزگاران آموزش‌دیده، معتبر و اختصاصی در یک محیط پرورشی خانوادگی بهره‌مند خواهند شد. دانش‌آموزان مدرسه از 20 کشور جهان، مریک را به یک مدرسه بین‌المللی منحصربفرد کانادایی تبدیل کرده اند. از اولین سال تأسیس مدرسه (2012)، ما شاهد نرخ قبولی 100 درصدی فارغ‌التحصیلان مدرسه در برترین دانشگاه‌های جهان بوده ایم که بیشتر آنها موفق به دریافت بورسیه تحصیلی نیز شده اند.

مدرسه متوسطه Merrick کانادا در پایه نهم تا دوازدهم، یک دوره آمادگی دانشگاه و برنامه فاندیشن انگلیسی به عنوان زبان دوم را فراهم می‌سازد. هر پایه و برنامه آموزشی دارای مزایای مشخصی است، شامل برنامه مشاوره که بر روی مهارت‌های زندگی تمرکز می‌کند، آموزش‌های فوق برنامه با تمرکز بر روی توسعه ذهن، بدن و جامعه و برنامه مشارکت در اجتماع با تأکید بر مهربانی و همدلی. همه دانش‌آموزان از یک ساعت پشتیبانی آموزشی معلم خود بهره‌مند می‌شوند، به علاوه دانش‌آموزان شبانه‌روزی از دو ساعت مطالعه اختصاصی عصرگاهی با پشتیبانی سرپرستان مقیم در مدرسه بهره‌مند خواهند شد.

در این مدرسه برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم و آمادگی ورود به دانشگاه، بر روی «زندگی پس از MPS» تمرکز ویژه‌ای وجود دارد. همچنین راهنمایی انفرادی در مورد دانشگاه، پشتیبانی اقدام برای اسکالرشیپ و سه ساعت آمادگی برای آزمون آیلتس در هفته برای این دانش‌آموزان فراهم شده است. فارغ‌التحصیلان مدرسه متوسطه مریک، مدرک درجه یک جهانی دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) را دریافت خواهند نمود که مورد تایید همه دانشگاه‌ها در سراسر جهان است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study