logo
The Mill Hill School
پایه تحصیلی سال 7 تا 13
جنسیت پسرانه
سیستم آموزشی GCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 23.910 پوند
شهریه شبانه روزی 39.810 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Mill Hill انگلستان

مدرسه Mill Hill در سال 1807 میلادی در کشور انگلستان تاسیس گردید. گروه مدرسه‌های Mill Hill، از دانش‌آموزان دختر و پسر 3 تا 18 سال ثبت نام می‌کند. پردیس این مدرسه در فضایی به وسعت 48 هکتار در شمال شهر لندن قرار گرفته است. این مدرسه دارای شهرت جهانی خوبی در آموزش است که در طول بیش از 2 قرن، از زمان تاسیس آن، کسب شده است.

مدرسه پیش‌دبستانی Grimsdell، یک مدرسه روزانه برای دانش‌آموزان 3 تا 7 ساله است. دبستان Belmont یک مدرسه روزانه مخصوص دانش‌آموزان 7 تا 13 ساله است. مدرسه Mill Hill و مدرسه بین‌المللی Mill Hill، مدارس روزانه و شبانه‌روزی برای دانش‌آموزان گروه سنی 13 تا 18 ساله هستند.

در مدرسه Mill Hill، دانش‌آموزان بین‌المللی گروه سنی 13 تا 18 ساله، از سراسر جهان به این مدرسه الهام‌بخش می‌آیند تا مدارک معتبر بین‌المللی و یک تجربه آموزشی و فرهنگی تحول‌آفرین به دست آورند.

بخش بین‌المللی مدرسه Mill Hill، در پردیس بازسازی‌شده این مدرسه که در فاصله یک پیاده‌روی کوتاه از ساختمان اصلی مدرسه قرار دارد. این بخش، دارای 5 ساختمان برای سکونت شبانه روزی دانش‌آموزان است. امکانات این مدرسه شامل استخر شنا، سالن ورزشی، کتابخانه، دپارتمان موسیقی و تئاتر می‌شود.

اهداف اصلی این مدرسه، شامل فراهم‌ساختن یک سیستم آموزشی باکیفیت برای دانش‌آموزان، تحقق پتانسیل‌های فردی آنها، توسعه ویژگی‌های اخلاقی و شخصیتی مثبت و تقویت اعتمادبنفس در دانش‌آموزان برای داشتن استقلال فکری و رفتاری، پرورش دانش‌آموزان از کودکی تا بلوغ و ایجاد آگاهی محیطی و اجتماعی در دانش‌آموزان می‌شود.

ماموریت اصلی مدرسه Mill Hill پرورش جوانانی متفکر، باانگیزه و مسئولیت‌پذیر است. این افراد در چالش‌های یادگیری، می‌کوشند تا با یافتن مسیر شخصی خود، از طریق فرصت‌های ارائه‌شده در این مدرسه، به شادی و موفقیت دست یابند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study