021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Queen Ethelburga's Collegiate
پایه تحصیلی سال اول تا دوازدهم
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE، iGCSE، A Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 8.412 تا 18.507 پوند
شهریه شبانه روزی 41.550 تا 52.368 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Queen Ethelburga’s

کالج Queen Ethelburga’s در سال 1912، بعنوان یک مدرسه روزانه-شبانه‌روزی و دخترانه-پسرانه در مساحتی به وسعت 89 هکتار در یورکشایر شمالی کشور انگلستان قرار گرفته است. این کالج شامل چهار مدرسه برای رده سنی سه ماهه تا سال 5، سال 6 تا سال 9، سال 10 تا 13 است. هدف این کالج، تربیت جوانانی با انعطاف‌پذیری، اعتمادبنفس و استقلال بالا است که برای آینده و جهان پیش رو آماده باشند.

شهرت کالج Queen Ethelburga’s در سال‌های اخیر به دلیل استانداردهای بسیار بالای آموزشی و امکانات آن افزایش داشته است. این کالج، جایزه بازرسان مدارس خصوصی (ISI) را به دلیل کیفیت بالای مدرسه و دستاوردهای آموزشی و رشد شخصی دانش‌آموزانش کسب کرد.

کلاس‌های درس کالج Queen Ethelburga’s کم‌جمعیت هستند و تمامی دانش‌آموزان می‌توانند از توجه انفرادی معلم طی فرآیند یادگیری بهره‌مند شوند. بعلاوه، بیش از 100 فعالیت ورزشی و هنری بر اساس سلیقه‌ها و علایق گوناگون به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ