021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
St Clare’s School
imgFlag
موقعیت مکانی انگلستان/ بریجند/ پورث کول
پایه تحصیلی کودکستان تا دوازدهم
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-Level و GCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 10800 تا 15600
شهریه شبانه روزی 0

در قسمت پروفایل مدارس شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. توجه داشته باشید شهریه مدارس بر اساس ۳ فاکتور اصلی محاسبه می‌شود.

سن متقاضی نوع خوابگاه مقطع تحصیلی
درباره مدرسه

مدرسه سنت کلر

مدرسه سنت کلر، یکی از مدارس خصوصی مختلط پیشرو در ساوث ولز انگلستان است. این مدرسه از سابقه آموزشی قدرتمندی برخوردار است و یک برنامه آموزشی استثنائی در اختیار دانش‌آموزان مهد کودک تا پایه 6 قرار می‌دهد. ارزش‌های اصلی این مدرسه دستاورد، چالش و تعالی است. نتایج تحصیلی دانش‌آموزان این مدرسه، با بهره‌مندی از آموزش ویژه ارائه‌شده توسط آموزگاران متخصص در دو سیستم A-Level و GCSE، بسیار درخشان و بالاتر از میانگین کشوری است.

مدرسه سنت کلر، امکان بازگشت به استانداردها و ارزش‌های سنتی در محیط امروزی را فراهم ساخته است. در این مدرسه، حسن رفتار، استانداردهای پوشش شخصی بالا و فرهنگ تواضع و احترام متقابل دارای اهمیت زیادی هستند. دانش‌آموزان در مدرسه کلر، در محیطی فرهیخته تحصیل می‌کنند و با همه پتانسیل‌های خود آشنا خواهند شد.

اندازه کلاس‌های درس در مدرسه سنت کلر آنقدر کوچک است که کسب اطلاعات ارزشمند در مورد هر دانش‌آموز امکان‌پذیر باشد. در عین حال، آنقدر بزرگ است که جوامع و گروه‌های هدفمندی داشته باشد و خدمات تحصیلی، فوق برنامه، مشاوره و … متنوعی را برای آنها فراهم سازند. دانش‌آموزان در مدرسه سنت کلر از درس‌های اختیاری LAMDA، باله، گیتار، درامز، ساکسوفون، پیانو و آواز بهره‌مند خواهند شد.

کلاس‌های درس مدرسه سنت کلر کوچک، مجهز به تمامی امکانات با معلمانی خبره است. سنت کلر مدرسه‌ای شاد با دستاوردهای زیاد است. این مدرسه عضو خانواده جهانی مدارس Cognita است. سنت کلر از پشتیبانی عضویت در این گروه جهانی و فرهنگ تعالی آموزشی آن بهره‌مند شده است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست