logo
پایه تحصیلی کودکستان تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-Level - GCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 8.505 تا 14.862 پوند
شهریه شبانه روزی

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه St Clare’s انگلستان

مدرسه St Clare’s انگلستان، یکی از مدارس خصوصی دختارنه-پسرانه پیشرو در ساوث ولز کشور انگلستان است. این مدرسه از سابقه آموزشی قدرتمندی برخوردار است و یک برنامه آموزشی استثنائی در اختیار دانش‌آموزان مهد کودک تا پایه 6 قرار می‌دهد. ارزش‌های اصلی این مدرسه دستاورد، چالش و تعالی است. نتایج تحصیلی دانش‌آموزان این مدرسه، با بهره‌مندی از آموزش ویژه ارائه‌شده توسط آموزگاران متخصص در دو دوره آموزشی A-Level و GCSE، بسیار درخشان و بالاتر از میانگین کشوری است.

مدرسه St Clare’s انگلستان، امکان بازگشت به استانداردها و ارزش‌های سنتی در محیط امروزی را فراهم ساخته است. در این مدرسه، حسن رفتار، استانداردهای پوشش شخصی بالا و فرهنگ تواضع و احترام متقابل دارای اهمیت زیادی هستند. دانش‌آموزان در مدرسه کلر، در محیطی فرهیخته تحصیل می‌کنند و با همه پتانسیل‌های خود آشنا خواهند شد.

اندازه کلاس‌های درس در مدرسه St Clare’s انگلستان آنقدر کوچک است که کسب اطلاعات ارزشمند در مورد هر دانش‌آموز امکان‌پذیر باشد. در عین حال، آنقدر بزرگ است که جوامع و گروه‌های هدفمندی داشته باشد و خدمات تحصیلی، فوق برنامه، مشاوره و … متنوعی را برای آنها فراهم سازد. دانش‌آموزان در مدرسه St Clare’s انگلستان از درس‌های اختیاری LAMDA، باله، گیتار، درامز، ساکسوفون، پیانو و آواز بهره‌مند خواهند شد.

کلاس‌های درس مدرسه St Clare’s انگلستان کوچک، مجهز به همه امکانات لازم با معلمانی خبره است. سنت کلر مدرسه‌ای شاد با دستاوردهای زیاد است. این مدرسه عضو خانواده جهانی مدارس Cognita است. سنت کلر از پشتیبانی عضویت در این گروه جهانی و فرهنگ تعالی آموزشی آن بهره‌مند شده است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study