logo
St. John’s Academy - Shawnigan Lake
پایه تحصیلی پایه 4 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (MYP) - سیستم آموزشی استانی بریتیش کلمبیا (Dogwood Diploma)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 52.000 تا 55.000 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه St. Johns Academy شانیگان لیک کانادا

مدرسه St. Johns Academy شانیگان لیک کانادا، یکی از مدارس در حال رشد IB در شهر ونکوور کشور کانادا است و در مجاورت دریاچه شانیگان بنا نهاده شده است. دانش‌آموزان کانادایی در بخش روزانه این مدرسه، همراه با دانش‌آموزان بین‌المللی در بخش شبانه‌روزی در کنار یکدیگر در فضای آموزشی این مدرسه تحصیل می‌کنند و می‌توانند تجربه آموزشی پرباری در طول تحصیل داشته باشند.

در این مدرسه، از جدیدترین تحقیقات آموزشی برای ایجاد محیط آموزشی برجسته و شاخص استفاده شده است و نوآوری و خلاقیت در اینجا حرف اول را می‌زند.

تحصیل در مدرسه St. Johns Academy شانیگان لیک کانادا، با الهام از اکتشافات، ریسک‌پذیری و نوآوری در داخل کلاس درس و خارج از آن، حس ماجراجویی را در دانش‌آموزان تقویت می‌کند.

مدرسه St. Johns Academy شانیگان لیک کانادا، یک برنامه آموزشی دقیق و جامع را برای رهبران فردا در یک محیط مراقبت و حمایتی ارائه می‌دهد.

برنامه‌های آموزشی جامع این مدرسه، حس ماجراجویی و قدردانی از طبیعت و هنر را پرورش می‌دهد و دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا از طریق اقدامات مسئولانه و اصولی، مشارکت مثبتی در جوامع محلی و جهانی داشته باشند.

ارزش‌های اساسی مدرسه St. Johns Academy شانیگان لیک کانادا عبارتند از: مراقبت، شجاعت، یکپارچگی، انعطاف‌پذیری و احترام (به خود، دیگران و محیط زیست).

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study