logo
St Lawrence College
پایه تحصیلی مهد کودک تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-Level - GCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 8.814 تا 20.967 پوند
شهریه شبانه روزی 29.454 تا 40.899 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج St Lawrence انگلستان

کالج St Lawrence انگلستان در سال 1879 میلادی به عنوان یک مدرسه دخترانه و پسرانه برای دانش‌آموزان گروه سنی 3 تا 18 ساله تاسیس گردید. این مدرسه در ساحل شهر کنت قرار گرفته است و دسترسی ساده‌ای به دریا دارد. کالج St Lawrence انگلستان یک مدرسه خصوصی است که در یک پردیس امن با وسعت 18 هکتار قرار گرفته و پذیرای دانش‌آموزان روزانه و شبانه‌روزی از سراسر کشور انگلستان و خانواده‌های خارجی است.

در حال حاضر، حدودا 625 دانش‌آموز در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند. حدودا 150 دانش‌آموز در مقطع پیش‌دبستانی و دبستان این مدرسه تحصیل می‌کنند. از 450 دانش‌آموز دبیرستانی کالج St Lawrence انگلستان، 185 نفر را دانش‌آموزان شبانه‌روزی تشکیل می‌دهند. دانش‌آموزان می‌توانند از سن 7 سالگی در مدرسه سنت لورنس انگلستان به صورت شبانه‌روزی به تحصیل بپردازند.

پشتیبانی و حمایت قوی، آموزش بسیار باکیفیت و تاکید زیاد بر روی فعالیت‌های فوق برنامه این مدرسه را به یکی از بهترین مدارس انگلستان برای تحصیل تبدیل کرده است.

دانش‌آموزان می‌توانند از سن 7 سالگی در این مدرسه به طور شبانه‌روزی به تحصیل بپردازند. کالج St Lawrence انگلستان دارای ساختمان‌های خوابگاه مجزا برای دختران و پسران است. علاوه بر این، دانش‌آموزان دبیرستانی در ساختمان اختصاصی گروه سنی خود و در اتاق‌های یک یا دو نفره مستقر می‌شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study