logo
Aberdeen Hall Preparatory School
پایه تحصیلی کودکستان تا پایه 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی بریتیش کلمبیا (Dogwood Diploma)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 57.950 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Aberdeen Hall کانادا

مدرسه Aberdeen Hall در سال 2004 با 70 دانش‌آموز در مقطع مهد کودک تا پایه سوم، فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر، بیش از 700 دانش‌آموز در مقطع مهد کودک تا پایه دوازدهم در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

پردیس مدرسه Aberdeen Hall در قلب یکی از زیباترین نقاط کشور کانادا – کلونا، در استان بریتیش کلمبیا قرار گرفته است. پردیس 18 هکتاری این مدرسه در مجاورت UBC Okanagan و فاصله 5 دقیقه‌ای تا فرودگاه کلونا قرار دارد.

پردیس مدرسه مجهز به کلاس‌های مدرن است و با امکانات و تسهیلاتی مشابه فضای دانشگاهی طراحی شده است. طراحی پردیس مدرسه Aberdeen Hall به دانش‌آموزان فرصت بهره‌مندی از فضای الهام‌بخش و حرفه‌ای آن را می‌دهد. در Aberdeen Hall، دانش‌آموزان و کارکنان یکدیگر را می‌شناسند – ما واقعا یک خانواده هستیم.

ماموریت اصلی مدرسه Aberdeen Hall، توانمندسازی دانش‌آموزان برای داشتن یک زندگی معنادار به عنوان شهروندانی دلسوز و مشارکتی و الهام‌بخشی به آنها برای موفقیت در یادگیری و زندگی است.

ارزش‌های اصلی این مدرسه، انعطاف‌پذیری، مسئولیت‌پذیری، یکپارچگی، مثبت‌اندیشی، کنجکاوی و مهربانی است. به علاوه، ارائه تجربه یادگیری عالی و استثنائی برای همه دانش‌آموزان مدرسه، از اولویت ویژه‌ای برخوردار است.

برنامه آموزشی ارائه‌شده در این مدرسه، شامل آموزش روزانه دروس اصلی همراه با کلاس‌های درس موسیقی، زبان فرانسوی و تربیت بدنی می‌شود. هدف اصلی این سیستم آموزشی، هدایت دانش‌آموزان برای تمرکز بر روی مهارت‌های اصلی خواندن، نوشتن و حساب در کنار توسعه مهارت‌های هنری، سلامتی و شخصیتی گوناگون است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study