021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Ashbourne College
عالی 0 دیدگاه
پایه تحصیلی دهم تا سیزدهم
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-Level و GCSE
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 29.250 پوند
شهریه شبانه روزی 30.750 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج اشبورن

کالج اشبورن (Ashbourne) در سال 1981 در شهر لندن افتتاح گردید و یکی از بهترین کالج‌های Six-form خصوصی این شهر محسوب می‌شود. این کالج، یک مدرسه دخترانه-پسرانه مخصوص آموزش Six-form با سیستم‌های آموزش A Level و GCSE است.

این کالج، در یکی از زیباترین مناطق شهر لندن، در نزدیکی کاخ سلطنتی کنزینگتون (Kensington Palace) و هایدپارک (Hyde Park) قرار گرفته است و دسترسی راحت و آسان دانش‌آموزان به طیف وسیعی از جذابیت‌های فرهنگی شناخته‌شده و معتبر جهانی، موزه‌ها، تئاترها، گالری‌های هنری و کتابخانه‌ها را فراهم می‌کند.

در این کالج، آموزش با بالاترین کیفیت در کنار جو دوستانه و غیر رسمی برای دانش‌آموزان فراهم شده است تا همه بتوانند احساس شادی و اعتمادبنفس داشته باشند و به بالاترین حد پتانسیل‌های خود دست پیدا کنند.

کالج اشبورن، با پایه‌های مستحکم آموزشی و نظارت فردی بر عملکرد هر دانش‌آموز، هدف ایجاد نگرشی بالغانه و مستقل برای بهره‌مندی از فرصت‌های زندگی را دنبال می‌کند. در کالج اشبورن، همه دانش‌آموزان در کنار تلاش فراوان برای دستیابی به اهداف خود، اوقات خوشی را نیز می‌گذارنند.

کالج اشبورن برای هر دانش‌آموز، یک برنامه تحصیلی منحصربفرد بر اساس نیازها و جاه‌طلبی‌هایش طراحی می‌کند و انعطاف‌پذیری، حق انتخاب و راهنمایی و پشتیبانی همه‌جانبه برای دستیابی به اهداف را در اختیار آنان قرار می‌دهد.

دانش‌آموزان Six-form سیستم آموزشی A-level می‌توانند از بین 25 موضوع درسی با هر ترکیب و هر طول ترمی انتخاب کنند. دانش‌آموزان GCSE، علاوه بر 5 موضوع اصلی، می‌توانند به دلخواه از بین موضوعات اختیاری نیز بر اساس علاقه و اهداف خود انتخاب کنند.

درس‌ها در کلاس‌های کم‌جمعیت ارائه می‌شود و به معلمان کمک می‌کند توجه فردی بیشتری به دانش‌آموزان داشته باشند و تکالیف و بازخوردهای بیشتری ارائه و دریافت کنند.

کالج اشبورن، برنامه مهیج فعالیت‌های فوق برنامه برای همه سلیقه‌ها ارائه می‌دهد که شامل جُنگ نمایشی سالانه Revue، که هنر، موسیقی و استعدادهای نمایشی دانش‌آموزان را به نمایش می‌گذارد، سفر فرهنگی دور اروپا و رویداد هنری Creative Arts Evening می‌شود.

در این کالج، باشگاه فوتبال Ashbourne Allstars، سمینارهای نظری انتقادی، سفرهای هنر و تئاتر و طیف وسیعی از کلوب‎های دانش‌آموزی، از فیزیک ذرات-نجوم و شطرنج گرفته تا رقص‌های بالیوودی و مدیتیشن ارائه و برگزار می‌شود.

سه نقطه قوت کالج اشبورن، موفقیت در آزمون، توجه فردی و موقعیت مکانی بی‌نظیر است.

موفقیت در آزمون

توجه فردی

ویژگی‌های خاص

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ