logo
پایه تحصیلی 6 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB (MYP&DP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 171.090 فرانک سوئیس

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Beau Soleil سوئیس

کالج Beau Soleil در سال 1910 میلادی در کشور سوئیس تاسیس شد و یکی از معتبرترین مدارس سوئیس به شمار می‌آید. مدرسه شبانه‌روزی کالج Beau Soleil برای دانش‌آموزان 11 تا 18 ساله از سراسر دنیا اختصاص یافته است. این مدرسه، در مجاورت کوهستان آلپ قرار گرفته و تجربه تحصیل بین‌المللی فوق‌العاده‌ای برای دانش‌آموزان ایجاد می‌کند.

فلسفه آموزشی کالج Beau Soleil دانش‌آموزان بین‌المللی از 50 کشور مختلف را برای استفاده از بالاترین حد استعدادها و توانمندی‌های‌شان آماده می‎‌کند.

تعداد دانش‌آموزان کالج Beau Soleil سوئیس، 260 نفر است و دانش‌آموزان می‌توانند در یک فضای خانوادگی، از توجه انفرادی معلمان و اسکان در محیط دوستانه و صمیمی ساختمان‌های شبانه‌روزی مدرسه بهره‌مند شوند.

تجربیات مهیج داخل و خارج از کلاس درس، از برنامه‌های آموزشی مدرسه گرفته تا سفرهای آموزشی در سراسر جهان، چالش‌های مدرسه و برنامه اسکی زمستانی، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا درک و شناخت بهتری از جهان پیرامون بدست آورند و مهارت‌هایی همچون کار تیمی، همکاری و انعطاف‌پذیری را بیاموزند که برای آینده آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

تجربه آموزشی دانش‌آموزان با ورود به کالج Beau Soleil و با تکیه بر 4 ارزش اصلی این مدرس آغاز می‌شود که به همه جنبه‌های زندگی و حضور در مدرسه مرتبط است: احترام، مسئولیت‌پذیری، بلندپروازی و عزم راسخ.

یادگیری در این کالج، صرفا در کلاس درس اتفاق نمی‌افتد. دانش‌آموزان از طریق طیف گسترده‌ای از تجربیات مهیج به چالش کشیده می‌شوند که در هیچ مدرسه شبانه‌روزی دیگری وجود ندارد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study