logo
پایه تحصیلی سال 12 و 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Bexhill انگلستان

کالج Bexhill انگلستان یک کالج اختصاصی برای مقطع Sixth-form است که سابقه طولانی و درخشانی در کسب رضایت دانش‌آموزان، نتایج فوق‌العاده در آزمون‌ها و ادامه تحصیل دانش‌آموزان خود در دانشگاه‌های برتر انگلستان دارد. کالج Bexhill یک مدرسه دخترانه-پسرانه است که در اکتبر سال 1926 تاسیس شده است.

کالج Bexhill در ساحل جنوبی کشور انگلستان قرار گرفته است و حدودا 100 کیلومتر با مرکز شهر لندن فاصله دارد (حدودا 1.5 ساعت با قطار). این مدرسه دارای امکانات فوق‌العاده‌ای در حوزه‌های آموزشی، ورزشی و علمی دارد. همه این امکانات در محل پردیس مدرسه قرار گرفته است و دانش‌آموزان برای دسترسی به آنها و انجام فعالیت‌های دانش‌آموزی نیازی به جابجایی در شهر ندارند.

دانش‌آموزان بین‌المللی با تحصیل در این مدرسه، فرصت تجربه زندگی دانش‌آموزی در انگلستان و تحصیل با دانش‌آموزان بومی در یک کلاس درس را خواهند داشت. این تجربیات، فرصت دریافت پذیرش و ادامه تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان یا اشتغال در این کشور را برای دانش‌آموزان فراهم می‌سازد.

برنامه آموزشی کالج Bexhill انگلستان، بر اساس دوره آموزشی A-level تدوین شده است که به صورت دوره‌های یک‌ساله یا دوساله در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

دانش‌آموزان بین‌المللی در کالج Bexhill انگلستان از دو گزینه خوابگاه مدرسه و زندگی با خانواده انگلیسی (Homestay) برای اسکان شبانه‌روزی برخوردار هستند. در هر دو حالت اسکان، همه امکانات لازم برای زندگی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study