logo
پایه تحصیلی سال 11 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی iGCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 29.550 پوند
شهریه شبانه روزی 43.800 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Earlscliffe انگلستان

مدرسه Earlscliffe یک کالج خصوصی در کشور انگلستان است که در سال 1870 تاسیس شده و دوره‌های آمادگی ورود به دانشگاه را به دانش‌آموزان 15 تا 19 ساله ارائه می‌دهد.

در این مدرسه بالاترین سطح از آموزش بریتانیایی ارائه می‌شود. دوره آموزشی A-level دانش‌آموزان را برای ورود به بهترین دانشگاه‌های جهان آماده می‌سازد. تجربه‌های متنوع و فهرست گوناگون فعالیت‌های فوق برنامه در مدرسه Earlscliffe، تاثیرات زیادی در رشد شخصیتی و فردی دانش‌آموزان دارد.

Earlscliffe آموزش شخصی منحصربه‌فردی به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهد که از روش‌ها و سنت‌های مخصوص کالج‌های آکسبریج، مدارس عمومی برتر و دانشگاه‌های Ivy League بهره می‌برد. در این کالج کوچک و شبانه‌روزی، دانش‌آموزان از حمایت و تشویق همه کارکنان در رده‌های گوناگون بهره‌مند می‌شوند.

در سال پایانی تحصیل در A-level، دانش‌آموزان با راهنمایی مسئولین مدرسه، اپلیکیشن‌فرم‌های دانشگاه را تکمیل می‌کنند و سپس بر اساس آن، برای دستیابی به اهداف تحصیلی خود آمادگی‌های لازم را کسب می‌کنند.

مدرسه Earlscliffe دارای 5 ساختمان مخصوص اسکان شبانه‌روزی است (2 ساختمان برای دختران و 3 ساختمان برای پسران) است که در فاصله کمی از ساختمان اصلی کالج قرار گرفته اند.

کلاس‌های درس و آزمایشگاه‌های مدرسه همگی به تازگی بازسازی شده اند که محیطی روشن، جدید و در عین حال صمیمی را برای دانش‌آموزان و کارکنان مدرسه فراهم کرده است.

وعده‌های غذایی مدرسه شامل غذاهای گوناگون و بین‌المللی می‌شود و در منوی رستوران مدرسه، به آلرژی‌ها و الزامات تغذیه‌ای خاص دانش‌آموزان توجه می‌شود.

دانش‌آموزان بین‌المللی خواهان تحصیل در این مدرسه، باید سطح مطلوبی از دانش زبان انگلیسی را به نمایش گذارند. متقاضیان تحصیل در دوره آموزشی GCSE، باید حداقل نمره 4.0 را در آزمون آیلتس کسب کرده باشند. در عین حال، برای دانش‌آموزان پایه‌های بالاتر در دوره آموزشی A-level کسب حداقل نمره 5.0 در آزمون آیلتس (یا آزمون‌های مشابه آن) ضروری است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study