logo
پایه تحصیلی کودکستان تا پایه 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 19.000 تا 21.500 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 35.000 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Hudson کانادا

کالج Hudson در سال 2003 در شهر تورنتو در کشور کانادا افتتاح شد. این کالج یک مدرسه خصوصی و روزانه دخترانه-پسرانه است که از دانش‌آموزان کودکستان تا پایه دوازدهم ثبت نام می‌کند.

این کالج در فضایی 1.8 هکتاری در مرکز شهر تورنتو قرار گرفته است و به توسعه و رشد کودکان – از نظر تحصیلی، اجتماعی و احساسی در یک محیط امن می‌پردازد.

برای مدت بیش از 15 سال، هدف این کالج، به چالش‌کشیدن دانش‌آموزان برای دستیابی به همه پتانسیل‌های‌شان و مجهزکردن آنها به مهارت‌ها و ارزش‌های لازم برای کسب موفقیت شخصی و تحصیلی در آینده است.

کالج Hudson تورنتو دارای یک برنامه و شبکه حمایتی برای همه دانش‌آموزان است که شامل آموزش‌های خصوصی بعد از مدرسه، کارگاه آموزشی، مطالعه هدایت‌شده روزانه (برای پایه 9 و 10)، مشاوره انفرادی، Laptop Program و Teacher Advisory Program می‌شود.

در کالج Hudson، دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا قبل از هرچیزی، خودشان باشند. در این مدرسه، ما می‌دانیم که هر دانش‌آموز دارای داستانی منحصربفرد، ایده‌ها و نقطه نظرات خاص، علاقه‌مندی‌های متمایز، بلندپروازی‌ها، چالش‌ها و پس‌زمینه‌های خانوادگی متقاوتی هستند. بنابراین، فردیت هر یک دانش‌آموزان به خوبی مورد توجه قرار می‌گیرد.

دانش‌آموزان در این مدرسه Hudson کانادا، از توجه انفرادی معلم برخوردار خواهند بود. این مدرسه به هدایت دانش‌آموزان به طور خاص و ویژه پایبند است. نسبت دانش‌آموز به معلم در کلاس‌های درس، 12 به 1 است.

دانش‌آموزان از بدو ورود به مدرسه، در یک محیط متنوع، امن و پذیرا قرار می‌گیرند. محیط پویای این مدرسه، دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا خود واقعی‌شان را نمایش دهند و به ویژگی‌های منحصربفرد خود پایبند بمانند.

به علاوه، دانش‌آموزان کالج Hudson، در صورت نیاز از حمایت ویژه برخوردار خواهند شد؛ از کمک برای مطالعه برای امتحان زیست‌شناسی گرفته تا صبحت در مورد زندگی.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study