021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Kings’ education - Bournemouth
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE، A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 27.990 پوند
شهریه شبانه روزی 14.345 تا 45.329 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Kings Bournemouth

کالج Kings Bournemouth، یکی از مدارس گروه کالج‌های کینگز است که در سال 2012 در شهر بورنموث کشور انگلستان تاسیس شد. این کالج دارای کلاس‌های درس مجهز، سالن استراحت و فعالیت‌های مشترک، استودیوی هنر، رستوران و کافه تریا و دو مرکز یادگیری کامپیوتر برای دانش‌آموزان است.

در کالج Kings Bournemouth، دانش‌آموزان دختر و پسر، در پایه‌های 7 تا 12، بصورت روزانه و شبانه‌روزی مشغول به تحصیل هستند. این کالج، از سیستم‌های آموزشی معتبر A-level و GCSE در مقطع‌های تحصیلی گوناگون استفاده می‌کند.

کلاس‌های درس در این کالج، بسیار کم‌جمعیت هستند و بین 4 تا 10 دانش‌آموز در پایه‌های گوناگون مدرسه در یک کلاس حضور دارند. به همین دلیل، دانش‌آموزان از پشتیبانی فردی در مسیر تحصیل خود بهره‌مند می‌شوند و می‌توانند از حمایت مناسبی در توسعه ویژگی‌های شخصیتی بهره‌مند گردند.

زبان آموزش در کالج Kings Bournemouth، انگلیسی است و دانش‌آموزان بین‎‌المللی برای دریافت پذیرش از این مدرسه، باید نمره قابل قبولی در یک آزمون زبان انگلیسی ارائه دهند.

دوره‌های ارائه‌شده در کالج Kings Bournemouth شامل دوره های سیستم آموزشی A-level، دوره GCSE، کمپ تابستانی GCSE، دوره آمادگی آکسبریج (آکسفورد + کمبریج) و دوره آمادگی پذیرش در رشته پزشکی می‌شود.

86 درصد از دانش‌آموزان A-level پس از فارغ‌التحصیلی نتایج درخشانی کسب کرده اند و در 20 دانشگاه برتر به ادامه تحصیل پرداخته اند. این کالج، به دانش‌آموزان مقطع پایانی خود، مشاوره شخصی ورود به دانشگاه شامل هدایت و راهنمای UCAS ارائه می‌دهد.

همچنین، دانش‌آموزان کالج Kings Bournemouth برای تحصیل در دوره‌های تخصصی و ارزشیابی‌های دیگر نیز آماده می‌شوند.

دانش‌آموزان بین‌المللی کالج Kings Bournemouth، می‌توانند برای اسکان از دو گزینه موجود استفاده کنند: در اتاق‌های یک‌نفره یا دونفره خوابگاه‌های ارائه‌شده توسط مدرسه زندگی کنند؛ یا از مزایای زندگی با یک خانواده انگلیسی بهره‌مند شوند که در اینصورت، فرصت آشنایی با فرهنگ بریتانیا و تقویت سریع‌تر مهارت زبان انگلیسی را در اختیار خواهند داشت. همچنین حق استفاده از امکانات ارائه‌شده در یک خانواده را خواهند داشت.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ