logo
Kings’ education - Brighton
پایه تحصیلی سال 9 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 31.518 پوند
شهریه شبانه روزی 41.838 تا 54.558 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Kings Brighton انگلستان

کالج Kings Brighton، یکی از زیرمجموعه‌های Kings College کشور انگلستان است و در سال 2017 تاسیس گردیده است. Kings Brighton یک کالج بسیار مدرن و مجهز به خوابگاه و کافه تریا است. این مدرسه در شهر برایتون قرار دارد و در مجاورت فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و مراکز حمل‎‌ونقل عمومی شهر قرار گرفته است.

کلاس‌های درس مدرسه بسیار مجهز و مدرن هستند و همه آنها دارای وایت‌بردهای لمسی تعاملی هستند. مطابق با فلسفه آموزشی کالج Kings Brighton، دانش‌آموزان در این مدرسه در مرکزیت قرار دارند و اولویت همه فعالیت‌های آموزشی و فوق برنامه مدرسه، بر اساس نیازها و شرایط آنها سازمان‌دهی می‌شود.

در این مدرسه، نقاط قوت و علایق منحصربه‌فرد دانش‌آموزان به طور ویژه ارزیابی می‌شود تا بر اساس آن، پشتیبانی‌های لازم به آنان ارائه گردد. بر خلاف سایر مدارس که دانش‌آموزان به یک رویکرد آموزشی از پیش‌تعیین‌شده و کسب نمرات مناسب در آن محدود می‌شوند، طرح یادگیری دانش‌آموزان کالج Kings Brighton با توجه به اهداف و نیازهای شخصی آنها ایجاد و ارائه می‌گردد.

سیستم‌های آموزشی استفاده‌شده در کالج Kings Brighton عبارتند از: دوره تحصیلی GCSE برای دانش‌آموزان 15 ساله و دوره آموزشی A-level برای دانش‌آموزان 16 ساله. حداقل نمره آیلتس مورد نیاز برای این دو دوره آموزشی به ترتیب 5 و 5.5 است.

بخش بزرگی از جمعیت دانش‌آموزان بین‌المللی این مدرسه را شهروندان اروپای غربی (23 درصد) و خاورمیانه (شامل شمال آفریقا و ایران، 21 درصد) تشکیل می‌دهند.

دانش‌آموزان کالج Kings Brighton نتایج شگفت‌انگیزی در آزمون‌های ارزشیابی A-level و GCSE کسب می‌کنند. به علاوه، بیش از 85 درصد از فارغ‌التحصیلان کالج در دوره آموزشی A-level، توانسته اند پیشنهادهای تحصیل در 20 دانشگاه برتر جهان به دست آورند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study