logo
پایه تحصیلی سال 7 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 34.233 پوند
شهریه شبانه روزی

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج MPW انگلستان

کالج MPW در سال 1973، توسط سه نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاه کمبریج، در شهر لندن تاسیس شد. گروه کالج‌های MPW، یکی از بهترین و معتبرترین کالج‌های خصوصی در کشور انگلستان محسوب می‌شوند. گروه MPW، از کالج‌های fifth-form و sixth-form در شهرهای لندن، بیرمنگام و کمبریج تشکیل شده است و محیط یادگیری بسیار مدرن و جذابی در مجاورت پردیس‌های دانشگاه‌های معتبر ایجاد کرده است.

معلمان MPW، هر ساله مسئولیت آموزش 1.200 دانش‌آموز را بر عهده دارند که تقریبا دو سوم آنها اهل کشور انگلستان و یک سوم دانش‌آموزان بین‌المللی هستند. سیستم آموزشی ارائه‌شده در این کالج، بر اساس سیستم‌های معتبر و شناخته‌شده‌ای مانند دوره آموزشی A-Level و دوره آموزشی GCSE بنا نهاده شده و دانش‌آموزان در پایه‌های مختلف تحصیلی، از سیستم آموزشی متناسب سطح خود بهره‌مند می‌شوند.

تضمین کیفیت در گروه کالج‌های MPW، از طریق یک مدل مدیریتی مشابه و اصول و روش‌های عملیاتی مشترک در همه کالج‌های این گروه انجام می‌شود.

کالج MPW لندن در جنبه‌های مختلفی خاص و منحصربفرد است، به طور مثال، جمعیت کلاس‌های درس در این کالج‌ها، کمتر از 10 دانش‌آموز است. آموزگاران این مدرسه، دارنده مدارک تحصیلی سطح بالایی هستند و اغلب آنها در رشته‌های تدریس خود، جزء برگزارکنندگان آزمون‌های A-level یا GCSE هستند.

در کالج MPW انگلستان، تاکید زیادی بر روی آماده‌سازی دانش‌آموزان برای امتحانات وجود دارد. ولی پشتیبانی شخصی بسیار خارق‌العاده‌ای برای دانش‌آموزان نیز فراهم است.

MPW یک کالج با فضایی دوستانه و انعطاف‌پذیر است که محیط یادگیری شگفت‌انگیزی برای دانش‌آموزان خود به وجود آورده است. در این مدرسه، دوره‌های تحصیلی بر اساس شرایط و نیازهای دانش‌آموزان طراحی و اجرا می‌شود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study