logo
پایه تحصیلی پایه 7 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 23.800 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 37.300 تا 41.300 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه William Academy کانادا

مدرسه William Academy یک مدرسه خصوصی شبانه‌روزی شناخته‌شده برای پایه‌های هفتم تا دوازدهم در شهر تورنتوی کشور کانادا است. مدرسه William Academy در وزارت آموزش استان انتاریو به ثبت رسیده و دارای تاییدیه این مرکز است.

ماموریت ما در این مدرسه، تقویت اعتمادبنفس، موفقیت و ایجاد عشق به یادگیری در هر یک از دانش‌آموزان است. ما این ماموریت را از طریق فراهم‌ساختن ابزارهای لازم برای تبدیل‌شدن به رهبران آینده به انجام می‌رسانیم.

کلاس‌های آموزشی متعددی در این مدرسه در پایه‌های 7 تا 12 ارائه می‌گردد که شامل دوره‌های آمادگی ورود به دانشگاه، برنامه‌های ورزشی، دوره‌های AP (Advanced Placement)، برنامه‌های آموزش زبان (ESL)، کمپ تابستانی و نیز برنامه تبادل آموزشی می‌شود.

مدرسه William Academy دارای دو پردیس در Cobourg و Scarborough است. پردیس Cobourg این مدرسه، در شهر Cobourg در فاصله یک ساعت رانندگی تا تورنتو قرار دارد. قدمت ساختمان اصلی این پردیس به بیش از یک قرن پیش باز می‌گردد که به طور کامل بازسازی شده است.

پردیس Scarborough این مدرسه در شهر تورنتو قرار گرفته و مخصوص دانش‌آموزان پایه 11 و 12 و برنامه‌های آمادگی ورود به دانشگاه است. امکانات اسکان شبانه‌روزی دانش‌آموزان این پردیس در فاصله 10 دقیقه‌ای با اتوبوس مدرسه قرار گرفته است.

در مدرسه آکادمی ویلیام، شما به عنوان یک دانش‌آموز (بومی یا بین‌المللی) قدم در این مدرسه می‌گذارید و از آن به عنوان یکی از رهبران جهانی آینده خارج می‌شوید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study