logo
Windermere School
پایه تحصیلی مهد کودک تا سال 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - IB (DP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 9.753 تا 21.402 پوند
شهریه شبانه روزی 26.160 تا 38.865 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Windermere انگلستان

مدرسه Windermere انگلستان، در سال 1863 میلادی تاسیس شد. این مدرسه، مخصوص دانش‌آموزان دختر و پسر در گروه سنی 3 تا 18 ساله است و به صورت روزانه و شبانه‌روزی در کشور انگلستان فعالیت می‌کند.

این مدرسه کوچک در موقعیت جغرافیایی بسیار زیبایی در یکی از مکان‌های ثبت‌شده به عنوان میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. کارکنان مدرسه در کار خود خبره هستند و امکانات بسیار خوبی برای دانش‌آموزان در اینجا فراهم شده است. کارکنان مدرسه، برای دانش‌آموزان و شخصیت آنها، به صورت انفرادی ارزش زیادی قائل هستند. هر خانواده نقش مهمی در جامعه دانش‌آموزی مدرسه ایفا می‌کند و نظر و عقیده همه قابل احترام و دارای اهمیت است.

کلاس‌های درس مدرسه Windermere انگلستان کوچک هستند، دانش‌آموزان با شادی و آسودگی در حال تحصیل هستند، کیفیت آموزش در اینجا از استاندارد بالایی برخوردار است و دانش‌آموزان نتایج خیره‌کننده‌ای کسب می‌کنند.

میانگین جمعیت کلاس‌های درس در مدرسه Windermere انگلستان، تقریبا 12 نفر است. با توجه به نسبت دانش‌آموز به معلم (8 به 1)، فراهم‌شدن یک رویکرد شخصی در خصوص یادگیری دانش‌آموزان و ارائه حمایت‌های فوق‌العاده به آنها، نه تنها امکان‌پذیر است، بلکه یکی از موارد کاملا نرمال در این مدرسه به شمار می‌آید.

آموزش ارائه‌شده در مدرسه Windermere انگلستان، بر روی ترکیبی از دستاوردهای تحصیلی و فعالیت‌های فوق برنامه تمرکز دارد که همگی مستلزم یک روحیه ماجراجویی و کنجکاوی در دانش‌آموزان است.

پردیس اصلی مدرسه در فضایی به وسعت 18 هکتار در پارک ملی (National Park) قرار گرفته است. سه پردیس جنگلی مدرسه (به همراه مرکز ورزش‌های آبی اختصاصی مدرسه) شامل همه امکانات آموزشی، اسکان شبانه‌روزی و ورزشی مدرسه می‌شود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study