logo
Abbey College in Malvern
پایه تحصیلی سال 10 تا 13
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی GCSE - iGCSE - A-Level
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه شبانه روزی
شهریه روزانه -
شهریه شبانه روزی 32.500 پوند

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Abbey انگلستان

کالج Abbey انگلستان، یک مدرسه شبانه‌روزی در شهر مالورن (Malvern) است که در فضایی به وسعت 28 هکتار واقع شده است. این کالج در سال 1874 تاسیس شد.

پردیس زیبای کالج مالورن انگلستان مکانی وسیع و آرام برای دانش‌آموزان فراهم کرده تا بتوانند به خوبی بر روی دستیابی به همه پتانسیل‌های تحصیلی خود تمرکز کنند. همچنین امکان مشارکت در فعالیت‌های ورزشی و اجتماعی بی‌شماری در پردیس کالج Abbey انگلستان برای دانش‌آموزان فراهم شده است.

شهر مالورن به عنوان مرکز آموزش خصوصی باکیفیت شهرت دارد و از نظر آماری، یکی از امن‌ترین شهرهای کشور انگلستان به شمار می‌آید. فاصله مالورن تا شهر لندن، حدودا 2.5 ساعت با قطار یا ماشین است.

سیستم‌های آموزشی ارائه‌شده در کالج Abbey انگلستان، شامل دوره‌های آموزشی GCSE و iGCSE برای سال 10 و 11 و دوره آموزشی A-level برای سال‌های 12 و 13 است. علاوه بر این، دوره‌های فاندیشن، مسیری یک‌ساله و سریع را برای ورود به دانشگاه‌های انگلستان و سایر کشورهای جهان فراهم می‌کند.

کالج Abbey انگلستان در شهر مالورن، دارای امکانات زیادی برای برآورده‌ساختن نیازهای تحصیلی و تامین رفاه دانش‌آموزانش است، مانند کتابخانه، استخر روباز، 15 کلاس درس، آزمایشگاه علوم، استودیوی هنر، سالن ورزشی و غیره.

همه دانش‌آموزان می‌توانند در خوابگاه‌های مدرسه ساکن شوند. دانش‌آموزان دختر و پسر در ساختمان‌های مجزا زندگی می‌کنند. علاوه بر این، دانش‌آموزان A-level یا دوره‌های فاندیشن می‌توانند در اتاق‌های یک‌نفره سکونت داشته باشند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study