logo
پایه تحصیلی پایه 7 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD) - Advanced Placement (AP)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 43.090 تا 52.310 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 85.970 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Appleby کانادا

کالج Appleby در سال 1911 در استان انتاریوی کشور کانادا تاسیس شد. این کالج، دارای بیش از 800 دانش‌آموز در پایه 7 تا 12 است و به آنها در دنبال‌کردن علایق فردی، از طریق یک سیستم آموزشی خلاقانه با اعتبار جهانی همراه با فعالیت‌های فوق برنامه متنوع، کمک می‌کند. Appleby خود را متعهد به شناخت و درک تفاوت‌های فرهنگی موجود در مدرسه می‌داند. جمعیت دانش‌آموزی این مدرسه متشکل از دانش‌آموزانی از بیش از 50 کشور و فرهنگ گوناگون است.

مدل آموزشی این کالج، دانش‌آموزان را قادر می‌سازد فرآیند یادگیری و اکتشاف به طور مستقل را بیاموزند و در فعالیت‌های داخل کلاس درس و خارج از آن مشارکت و همیاری داشته باشند.

کالج Appleby، ماموریت اصلی خود را آموزش و توانمندی دانش‌آموزان برای تبدیل‌شدن به شخصیت‌های رهبر، مشارکت‌کنندگان اصلی و نمایندگان ارزشمند جوامع محلی، ملی و بین‌المللی خود می‌داند.

در کلاس‌های درس کالج Appleby، بطور میانگین 16 دانش‌آموز حضور دارند و نسبت دانش‌آموز به معلم، 9 به 1 است.

کالج Appleby در فضایی به وسعت 25 هکتار در آکویل (Oakville) قرار گرفته و دارای 4 ساختمان خوابگاه برای اسکان شبانه‌روزی دانش‌آموزان خود است. این مدرسه در فاصله 30 دقیقه‌ای غرب شهر تورنتو قرار دارد.

زبان‌های تدریس‌شده در مقطع راهنمایی (پایه‌های 7 و 8) این کالج شامل فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، چینی و عربی است که به دانش‌آموزانی از 10 کشور و فرهنگ دنیا ارائه می‌شود.

در پایه‌های 9 و 10، دانش‌آموزان می‌تواند علاوه بر دنبال‌کردن سیستم آموزشی مخصوص پایه تحصیلی خود، در 12 انجمن هنر و طراحی، 23 تیم ورزشی و 34 فعالیت فوق برنامه مشارکت داشته باشند.

جمعیت دانش‌آموز پایه 11 و 12 کالج Appleby را دانش‌آموزانی از 41 کشور جهان تشکیل می‌دهد. این افراد می‌توانند در 34 فعالیت هنری فوق برنامه و 27 تیم ورزشی مدرسه مشارکت داشته باشند. 100 درصد فارغ‌التحصیلان این مدرسه، در کالج‌ها و دانشگاه‌های گوناگون جهان به ادامه تحصیل می‌پردازند و 95 درصد از آنان، در انتخاب اول خود پذیرفته می‌شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study