logo
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 18.600 تا 36.000 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 33.800 تا 53.200 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Braemar کانادا

کالج Braemar یک مدرسه خصوصی دخترانه-پسرانه در مرکز شهر تورنتوی کشور کانادا است که در سال 1995 تاسیس شده است. این مدرسه در پردیس سنت جورج دانشگاه تورنتو قرار گرفته و دسترسی مناسبی به امکاناتی مانند مرکز ورزشی دانشگاه تورنتو، هنرستان سلطنتی موسیقی، موزه سلطنتی انتاریو، گالری هنر انتاریو و … دارد.

کالج Braemar پایه 9 تا 12 را بر اساس سیستم آموزشی دبیرستان استان انتاریو ارائه می‌دهد و برنامه متنوع فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه به دانش‌آموزان فرصت تقویت و پرورش استعدادها و مهارت‌ها را می‌دهد.

فلسفه آموزش در کالج Braemar بر اساس رعایت اصول استقلال فردی، مسئولیت‌پذیری و برتری پایه‌ریزی شده است و نیازها و اولویت‌های دانش‌آموزان همواره در درجه اول اهمیت و ضرورت قرار داشته است.

دانش‌آموزان مدرسه پس از اتمام دوره تحصیل خود در این کالج، موفق به دریافت دیپلم OSSD می‌شوند که امکان ورود و ادامه تحصیل آنها در دانشگاه‌های معتبر کانادا و سایر کشورهای جهان را فراهم می‌سازد. سیستم آموزشی کالج Braemar به گونه‌ای طراحی شده که دانش‌آموزان بتوانند پتانسیل‌های تحصیلی شخصی و اجتماعی خود را به خوبی شناسایی و تقویت کنند.

امکانات اسکان دانش‌آموزان شبانه‌روزی در کالج Braemar، به صورت Homestay همراه با خانواده‌های کانادایی است. این حالت از زندگی مزایای زیادی برای دانش‌آموز به دنبال خواهند داشت: استقلال حمایت‌شده، شکل‌دهی ارتباطات و روابط دوستی بلندمدت و بادوام، یادگیری زبان انگلیسی به صورت روزمره و مداوم، آشنایی با فرهنگ و یادگیری سبک زندگی مردم کانادا، آسایش و رفاه زندگی در جمع خانوادگی و صرفه اقتصادی در مقایسه با سایر گزینه‌های اسکان.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. مهرنوش 03 تیر 1402

  شرایط ثبت نام در مدرسه تورنتو بریمار می‌خوام بدونم و بدون مدرک زبان

  پاسخ دادن
   موسسه Saman Study 03 تیر 1402

   سلام وقت بخیر. لطفا با شماره واتس اپ 09120341263 در ارتباط باشید. مشاور موسسه پاسخگوی سوالاتتون خواهند بود. موفق باشید

   پاسخ دادن

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study