logo
پایه تحصیلی Pre-K تا پایه 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 31.943 تا 91.741 درهم امارات
شهریه شبانه روزی -

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Raffles دبی

مدرسه Raffles دبی (یا آکادمی جهانی رافلز – RWA) در سپتامبر 2008 در کشور امارات تاسیس شد. رافلز یک مدرسه خصوصی بین‌المللی روزانه است که توسط Innoventures Education Investments LLC اداره می‌شود. مدرسه Raffles دبی در ابتدا به عنوان Raffles International School کار خود را آغاز کرد و در ادامه در سپتامبر 2012، به Raffles World Academy تغییر نام داد.

مدرسه Raffles دبی یکی از مدارس رسمی IB است و از پیش‌دبستانی 1 تا پایه 12، برنامه‌های گوناگون سیستم آموزشی IB را به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهد.

مدرسه رافلز دوبی، هدف اصلی خود را ارائه آموزش در سطح استاندارهای بین‌المللی به دانش‌آموزانش می‌داند و ماموریت اصلی خود را، ارائه یک آموزش بین‌المللی، همه‌جانبه و دقیق برای موفقیت دانش‌آموزان در دنیای در حال تغییر پیش رو عنوان کرده است.

مدرسه Raffles دبی، دارای تاییدیه از انجمن مدارس بین‌المللی (CIS) و IBO دارد. همچنین، این مدرسه عضو انجمن IB خاورمیانه (MEIBA) و یکی از اولین مدارسی است که نشان معتبر Green Flag را از Eco-Schools UAE دریافت کرده است.

فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه شامل طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها مانند فعالیت‌های هنری، انجمن کدنویسی و رباتیک، انجمن سرگرمی، برنامه‌های ورزشی و … می‌شود.

تعدادی بورسیه تحصیلی برای دانش‌آموزان مستعد و دارای توانایی‌ها و قابلیت‌های ورزشی خاص در رشته‌های گوناگون و پایه‌های تحصیلی مختلف در نظر گرفته شده است.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study