logo
St. John’s Academy - Vancouver
پایه تحصیلی 8 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی بریتیش کلمبیا (Dogwood Diploma)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 21.600 تا 25.900 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 31.600 تا 35.900 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه St. Johns Academy ونکوور

مدرسه St. Johns Academy ونکوور کشور کانادا، در سال 1992 تاسیس شد و تجربه آموزشی منحصربفردی را به دانش‌آموزان پایه‌های 8 تا 12 ارائه می‌دهد. این دبیرستان دوره‌های کامل مهارت مکالمه روان زبان انگلیسی را به دانش‌آموزان خود ارائه می‌دهد.

این مدرسه در شهر زیبای ونکوور قرار گرفته و دانش‌آموزان می‌توانند از تمامی جذابیت‌هایی که این شهر در اختیارشان قرار می‌دهد، بهره‌مند شوند.

دانش‌آموزان مدرسه St. Johns Academy ونکوور پس از اتمام موفقیت‌آمیز تحصیل خود و فارغ‌التحصیلی از این مدرسه، گواهی پایان دبیرستان استان بریتیش کلمبیا (Dogwood Diploma) را دریافت خواهند کرد و برای گام بعدی و ورود به دانشگاه یا کالج، بر اساس علاقه و اهداف خود آماده خواهند شد.

مدرسه St. Johns Academy ونکوور یک برنامه یادگیری تحول‌آفرین و دقیق آموزشی برای پرورش و تربیت رهبران آینده در یک محیط آموزشی حمایتگرانه ارائه می‌دهد. در این مدرسه، هر دانش‌آموز به طور مجزا تحت نظر و مورد توجه قرار می‌گیرد.

دانش‌آموزان در کلاس‌های درس کم‌جمعیت این مدرسه از فرصت بیشتری برای یادگیری شخصی و رشد فردی بهره‌مند می‌شوند که موفقیت آنها در مسیر تحصیلی را تضمین می‌کند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Sanam Study