021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Upper Canada College
پایه تحصیلی 8 تا 12
جنسیت پسرانه
سیستم آموزشی IB
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 64.585 تا 66.835 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج UCC

کالج UCC در سال 1829 در کشور کانادا تاسیس شد و یکی از مدارس زنجیره‌ای IB در جهان محسوب می‌شود. این کالج دارای 1200 دانش‌آموز در پایه کودکستان تا پایه دوازدهم است که 88 نفر آنها را دانش‌آموزان شبانه‌روزی از 26 کشور مختلف جهان تشکیل می‌دهند.

کالج UCC، در فضای سبزی به وسعت 14 هکتار در مرکز شهر تورنتو قرار گرفته است و تجربه یادگیری دگرگون‌کننده‌ای را، با پشتیبانی آموزگاران باتجربه و امکانات بروز و ارائه فعالیت‌های فوق برنامه متنوع، برای دانش‌آموزان فراهم کرده است.

تقریبا 20 درصد دانش‌آموزان کالج UCC موفق به دریافت کمک مالی می‌شوند. جامعه دانش‌آموختگان این کالج، با جمعیت بیش از 12 هزار نفر از بالغ بر 80 کشور دنیا، شامل رهبران و نوآوران متعددی در زمینه سیاست، مالی، هنر، ورزش، رسانه و … می‌شود.

دانش‌آموزان کالج UCC، ضمن کسب تجربیات یادگیری شگفت‌آوری و  آموزش تحت نظر آموزگاران الهام‌بخش و استفاده از امکانات و تسهیلات پیشرفته مدرسه و مشارکت در فعالیت‌های فوق برنامه ورزشی و فرهنگی متنوع و گسترده می‌توانند از پشتیبانی همه‌جانبه تحصیلی، اجتماعی و عاطفی نیز بهره‌مند شوند.

کالج UCC کانادا در تلاش است تا باکیفیت‌ترین آموزش در اختیار پسران مدرسه قرار دهد که بطور کامل در راستای نیازهای آنان در تمامی مراحل رشدشان طراحی شده است. این مدرسه، با توجه انفرادی به تک‌تک دانش‌آموزان، به آنان کمک می‌کند تا به بهترین و بالاترین سطح از توانمندی‌ها و پتانسیل‌های خود دست یابند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ