logo
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی بریتیش کلمبیا (Dogwood Diploma)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 22.800 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Alexander Academy کانادا

مدرسه Alexander Academy یک مدرسه روزانه دخترانه-پسرانه مخصوص دانش‌آموزان پایه‌های نهم تا دوازدهم است. این مدرسه در مرکز شهر ونکوور کشور کانادا واقع شده و چشم‌اندازهای زیبایی به اقیانوس و کوهستان‌های پوشیده از برف دارد.

شهر ونکوور به عنوان سومین شهر برتر قابل زندگی در جهان شناخته شده است. 40 درصد از جمعیت شهر ونکوور را مهاجرین تشکیل می‌دهند. این شهر همچنین دارای بیشتر میزان شهروند آسیایی در مقایسه با سایر شهرهای قاره آمریکای شمالی است. ونکوور دارای اقلیم آب‌وهوایی معتدل اقیانوسی است که با کوهستان‌ها و جریان‌های اقیانوس آرام احاطه شده و یکی از گرم‌ترین شهرهای کشور کانادا به شمار می‌آید.

در مدرسه Alexander Academy به تفاوت دانش‌آموزان در اهداف تحصیلی، سبک یادگیری، احساسات و استعدادهای توجه خاصی می‌شود. آموزگاران مدرسه به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا از نظر تحصیلی خود را به چالش بکشند و به سطح مطلوب شخصی در اهداف آموزشی و تحصیلی دست یابند.

ماموریت اصلی مدرسه Alexander Academy خلق یک محیط امن، حمایتگر و بین‌المللی و سیستم آموزشی دربرگیرنده زندگی سالم، هنر، آموزش و خدمات تحصیلی متنوع است. ارزش‌های اساسی این مدرسه بر پایه مشارکت، همدلی، احترام و یکپارچگی بنا نهاده شده است.

مدرسه Alexander Academy تحت نظارت وزارت آموزش استان بریتیش کلمبیا تاسیس شده و دانش‌آموزان می‌توانند با تکمیل دوره تحصیل خود در این مدرسه، گواهی معتبر و بین‌المللی فارغ‌التحصیلی Dogwood Diploma که مخصوص استان بریتیش کلمبیای کاناداست را دریافت کنند.

شرایط اسکان دانش‌آموزان بین‌المللی در این مدرسه، به‌صورت Homestay و همراه با خانواده میزبان کانادایی است. این دانش‌آموزان می‌توانند از تجربه زندگی در یک خانواده کانادایی بهره‌مند شوند و در عین حال، مهارت‌های زبان انگلیسی خود را در یک محیط خانوادگی آرام و حمایتگر توسعه دهند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study