logo
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 33.410 تا 38.700 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

کالج Great Lake کانادا

کالج Great Lake کانادا تورنتو در سال 1978 در استان انتاریوی کشور کانادا تاسیس شد. این مدرسه در مرکز شهر تورنتو قرار گرفته و در طول 40 سال گذشته، این مدرسه در آموزش دانش‌آموزان بین‌المللی دبیرستانی تخصص داشته است.

آماده‌سازی دانش‌آموزان برای ورود به کالج‌ها و دانشگاه‌های آمریکای شمالی، و نیز کمک به دانش‌آموزان در یادگیری انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) از اهداف مدرسه Great Lake به شمار می‌آید.

کالج Great Lake کانادا به «برنامه شخصی آموزش» خود معروف است که در آن، برآورده‌ساختن نیازهای گوناگون دانش‌آموزان را در اولویت کار خود قرار می‌دهد.

تاکنون، بیش از 10.000 نفر از فارغ‌التحصیلان کالج Great Lake کانادا در دانشگاه‌های کانادا، آمریکا و سایر دانشگاه‌‍‌ها در دیگر نقاط جهان پذیرفته شده اند. در سال‌های اخیر، بیش از 90 درصد فارغ‌التحصیلان مدرسه در دانشگاه به ادامه تحصیل پرداخته اند. تقریبا 60 درصد این افراد موفق شده اند از دانشگاه خود اسکالرشیپ دریافت کنند.

این مدرسه مورد تایید وزارت آموزش استان انتاریو است و به دانش‌آموزان بین‌المللی پایه‌های 9 تا 12 از 23 کشور گوناگون آموزش ارائه می‌دهد.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study