logo
پایه تحصیلی 10 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی بریتیش کلمبیا (Dogwood Diploma)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 22.250 دلار کانادا در سال
شهریه شبانه روزی 34.250 تا 40.250 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

دبیرستان Pattison کانادا

دبیرستان Pattison کانادا یک مدرسه خصوصی است که مورد تایید وزارت آموزش استان بریتیش کلمبیای کشور کانادا است. این مدرسه یک محیط یادگیری استثنائی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد که حمایت همه‌جانبه از تک‌تک آنها را مطابق با قوانین وزارت آموزش بریتیش کلمبیا تضمین می‌کند.

دبیرستان Pattison کانادا در سال 2003 در شهر ونکوور تاسیس شد و آموزش‌های متوسطه را به دانش‌آموزان پایه نهم تا دوازدهم به همراه دوره‌های آمادگی ورود به دانشگاه ارائه می‌دهد. دانش‌آموزانی که پایه 10 تا 12 را به پایان برسانند و برنامه فارغ‌التحصیلی را با موفقیت پشت سر بگذارند، دیپلم دبیرستان Dogwood Diploma را دریافت خواهند کرد که توسط وزارت آموزش صادر می‌شود.

کارکنان چندزبانه مدرسه یک پشتیبانی بین‌المللی از رشد و نیازهای دانش‌آموزان فراهم کرده اند. تیم مشاوره اختصاصی مدرسه، همراه با معلمان باتجربه دبیرستان Pattison کانادا، یک چارچوب سازمانی قدرتمند برای مدرسه ایجاد کرده اند.

در طول 18 سال گذشته، بیش از 2000 نفر از فارغ‌التحصیلان دبیرستان Pattison کانادا موفق به دریافت دیپلم دبیرستان بریتیش کلمبیا شده اند و تحصیلات خود را در موسسات آموزش عالی شناخته‌شده ادامه داده اند و پس از آن، وارد بازار کار حرفه‌ای کانادا شده اند و در نهایت، خانواده خود را در کانادا تشکیل داده اند.

ماموریت اصلی دبیرستان Pattison کانادا، الهام‌بخشی به دانش‌آموزان کانادایی و بین‌المللی برای رشد، یادگیری و دستیابی به اهداف شخصی و توانمندسازی آنها با تجربیات غنی زندگی با ارائه آموزش باکفیتی در دبیرستان است که آنها را برای دستیابی به موفقیت و رضایت در زندگی آماده می‌کند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study