logo
-1
پایه تحصیلی پایه 6 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی بریتیش کلمبیا (Dogwood Diploma)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه 37.750 تا 41.280 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 65.780 تا 75.080 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Queen Margaret کانادا

مدرسه Queen Margaret کانادا در سال 1921 در پایه‌های پیش‌دبستانی تا دوازدهم، در دو بخش روزانه و مدرسه خصوصی شبانه‌روزی تاسیس گردید. این مدرسه در جزیره ونکوور ایالت بریتیش کلمبیای کشور کانادا واقع شده است. ما یک محیط امن و آرام آموزشی در ویکتوریا، پایتخت استانی برای فرزند شما فراهم ساخته ایم.

آب‌و‌هوای معتدل ساحل غربی زیبای جزیره ونکوور و نزدیکی مدرسه به فرودگاه بین‌المللی ویکتوریا، QMS را به یک مقصد آموزشی مناسب برای فرزند شما تبدیل کرده است.

برنامه آمادگی ورود به دانشگاه مدرسه Queen Margaret کانادا در یک محیط امن و ساختاریافته ارائه می‌شود. رویکرد آموزشی مدرسه، تفکر انتقادی و حل مساله را با پرورش شادی در یادگیری در دانش‌آموز تقویت می‌کند.

دبستان این مدرسه (کودکستان تا پایه هفتم) و برنامه آموزش در کودکی (ECE)، فرآیند یادگیری را در کلاس‌های کوچک و پرمحتوا آغاز می‌کند. مدرسه و کارمندان QMS به فراهم‌ساختن یک محیط آموزشی سرشار از عشق متعهد هستند.

دانش‌آموزان پایه ششم تا دوازدهم روزانه و شبانه‌روزی می‌توانند در جامعه چندفرهنگی ما حضور یابند که در آن چندگانگی را با فهم جهانی پاس می‌داریم. دانش‌آموزان شبانه‌روزی می‌توانند به سرعت مهارت‌های مادام‌العمر، مانند استقلال و مسئولیت‌پذیری را در خود توسعه دهند.

از طریق برنامه منحصربفرد و کاملا یکپارچه سوارکاری در مدرسه Queen Margaret کانادا، سوارکاری به سبک انگلیسی با برنامه هفتگی دانش‌آموزان ترکیب می‌شود. این برنامه یک گزینه هیجان‌انگیز برای دانش‌آموزان ما محسوب می‌شود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست

نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study