021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Queen Margaret School
imgFlag
موقعیت مکانی کانادا/ بریتیش کلمبیا/ دانکن
پایه تحصیلی 6 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی برنامه تحصیلی استانی بریتیش کلمبیا
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه از 5450 تا 19815 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 62920 دلار کانادا

در قسمت پروفایل مدارس شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. توجه داشته باشید شهریه مدارس بر اساس ۳ فاکتور اصلی محاسبه می‌شود.

سن متقاضی نوع خوابگاه مقطع تحصیلی
درباره مدرسه

مدرسه کوئین مارگارت

مدرسه کوئین مارگارت در سال 1921 در پایه های پیش دبستانی تا دوازدهم، در دو بخش روزانه و مدرسه خصوصی شبانه روزی تاسیس گردید. این مدرسه در جزیره ونکوور ایالت بریتیش کلمبیای کشور کانادا واقع شده است. ما یک محیط امن و آرام آموزشی در ویکتوریا، پایتخت استانی برای فرزند شما فراهم ساخته ایم.

آب و هوای معتدل ساحل غربی زیبای جزیره ونکوور و نزدیکی مدرسه به فرودگاه بین المللی ویکتوریا، QMS را به یک مقصد آموزشی مناسب برای فرزند شما تبدیل کرده است.
برنامه آمادگی ورود به دانشگاه مدرسه کوئین مارگارت در یک محیط امن و ساختاریافته ارائه می شود. رویکرد آموزشی ما، تفکر انتقادی و حل مساله را با پرورش شادی در یادگیری در دانش آموز تقویت می کند.

دبستان ما (کودکستان تا پایه هفتم) و برنامه آموزش در کودکی (ECE)، فرآیند یادگیری را در کلاس های کوچک و پرمحتوا آغاز می کند. مدرسه و کارمندان QMS به فراهم ساختن یک محیط آموزشی سرشار از عشق متعهد هستند.

دانش آموزان پایه ششم تا دوازدهم روزانه و شبانه روزی می توانند در جامعه چندفرهنگی ما حضور یابند که در آن چندگانگی را با فهم جهانی پاس می داریم. دانش آموزان شبانه روزی می توانند به سرعت مهارت های مادام العمری، مانند استقلال و مسئولیت پذیری را در خود توسعه دهند.

از طریق برنامه منحصربفرد و کاملا یکپارچه سوارکاری در مدرسه کوئین مارگارت، سوارکاری سبک انگلیسی با برنامه هفتگی دانش آموزان ترکیب می شود. این برنامه یک گزینه هیجان انگیز برای دانش آموزان ما محسوب می شود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست