021-22879322
SAMAN STUDY INSTITUTE
Queen Margaret School
پایه تحصیلی 6 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی برنامه تحصیلی استانی بریتیش کلمبیا
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه | شبانه روزی
شهریه روزانه از 5.765 تا 21.649 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 54.000 تا 69.863 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه کوئین مارگارت

مدرسه کوئین مارگارت در سال 1921 در پایه‌های پیش‌دبستانی تا دوازدهم، در دو بخش روزانه و مدرسه خصوصی شبانه‌روزی تاسیس گردید. این مدرسه در جزیره ونکوور ایالت بریتیش کلمبیای کشور کانادا واقع شده است. ما یک محیط امن و آرام آموزشی در ویکتوریا، پایتخت استانی برای فرزند شما فراهم ساخته ایم.

آب‌و‌هوای معتدل ساحل غربی زیبای جزیره ونکوور و نزدیکی مدرسه به فرودگاه بین‌المللی ویکتوریا، QMS را به یک مقصد آموزشی مناسب برای فرزند شما تبدیل کرده است.

برنامه آمادگی ورود به دانشگاه مدرسه کوئین مارگارت در یک محیط امن و ساختاریافته ارائه می‌شود. رویکرد آموزشی ما، تفکر انتقادی و حل مساله را با پرورش شادی در یادگیری در دانش‌آموز تقویت می‌کند.

دبستان ما (کودکستان تا پایه هفتم) و برنامه آموزش در کودکی (ECE)، فرآیند یادگیری را در کلاس‌های کوچک و پرمحتوا آغاز می‌کند. مدرسه و کارمندان QMS به فراهم‌ساختن یک محیط آموزشی سرشار از عشق متعهد هستند.

دانش‌آموزان پایه ششم تا دوازدهم روزانه و شبانه‌روزی می‌توانند در جامعه چندفرهنگی ما حضور یابند که در آن چندگانگی را با فهم جهانی پاس می‌داریم. دانش‌آموزان شبانه‌روزی می‌توانند به سرعت مهارت‌های مادام‌العمری، مانند استقلال و مسئولیت‌پذیری را در خود توسعه دهند.

از طریق برنامه منحصربفرد و کاملا یکپارچه سوارکاری در مدرسه کوئین مارگارت، سوارکاری سبک انگلیسی با برنامه هفتگی دانش‌آموزان ترکیب می‌شود. این برنامه یک گزینه هیجان‌انگیز برای دانش‌آموزان ما محسوب می‌شود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ