logo
Urban International School (UIS)
پایه تحصیلی 9 تا 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه
شهریه شبانه روزی 31.500 تا 38.250 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه بین‌المللی Urban کانادا

مدرسه بین‌المللی Urban کانادا یک دبیرستان خصوصی در شهر تورنتوی کشور کانادا است که تحت نظارت و با تاییدیه وزارت آموزش استان انتاریو فعالیت می‌کند. در طول دهه گذشته، این مدرسه دوره‌های آموزشی تخصصی خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که دانش‌آموزان را برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کانادا و سایر کشورهای جهان آماده سازد.

بر اساس رشته انتخابی فارغ‌التحصیلان مدرسه برای ادامه تحصیل در مقطع آموزش عالی، مدرسه بین‌المللی Urban طرح تحصیلی‌ای فراهم می‌کند که زیربنای یکی از چهار رشته پرطرفدار مهندسی، علوم/ریاضی، کسب‌وکار و کالج است. اغلب فارغ‌التحصیلان مدرسه در دانشگاه‌های معتبری مانند دانشگاه تورنتو، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه مک‌گیل و … به ادامه تحصیل می‌پردازند.

مدرسه بین‌المللی Urban کانادا یک تیم دوستانه و متخصص از معلم‌های تاییدشده انتاریو دارد که در پایه‌های 9 تا 12 به جمعیت متنوعی از دانش‌آموزان کانادایی و بین‌المللی از کشورهای آسیایی، اروپایی، خاورمیانه و جنوب آمریکا آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند.

مدرسه بین‌المللی Urban کانادا در سال 2009، با هدف ارائه محتوای آموزشی برتر و حمایت و پرورش دانش‌آموزانی از سراسر جهان تأسیس شد. این مدرسه در مرکز شهر تورنتو قرار دارد و دانش‌آموزان می‌توانند روزانه فرهنگ متنوع و بین‌المللی این شهر را تجربه کنند. همچنین، به دلیل قرارگرفتن دو پردیس مدرسه در مرکز شهر، دانش‌آموزان می‌توانند از وسایل نقلیه عمومی برای رفت‌وآمد به مدرسه و نیز مشارکت در رویدادهای اجتماعی استفاده کنند.

یکی از نکات برجسته در مورد مدرسه بین المللی Urban کانادا، ارائه دوره‌های ESL برای بهبود مهارت زبان انگلیسی دانش‌آموزان بین‌المللی و حمایت از آنها برای بازیابی اعتمادبنفس و برقراری ارتباط روان به زبان انگلیسی و آموزش درباره کشور کانادا و فرهنگ آن است.

در سال 2019، یک پردیس جدید برای ارائه دوره‌های ESL و تحصیل دانش‌آموزان در پایه‌های پایین‌تر در شمال شهر تورنتو افتتاح شد.

مدرسه بین‌المللی Urban تورنتو، یک مدرسه تاییدشده و دارای مجوز از وزارت آموزش استان انتاریوی کانادا است و فارغ‌التحصیلان آن با در دست داشتن دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD)، می‌توانند برای پذیرش در دانشگاه‌های کانادا و سایر نقاط جهان اقدام نمایند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study