021-22879322
AZIN SEPEHR SAMAN INSTITUTE
Fieldstone School
imgFlag
موقعیت مکانی کانادا/ انتاریو/ تورنتو
پایه تحصیلی کودکستان تا دوازدهم
جنسیت پسرانه
سیستم آموزشی سیستم آموزش بین المللی کمبریج و انتاریو، کانادا
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 18830 تا 23860 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 21135 تا 26265 دلار کانادا

در قسمت پروفایل مدارس شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. توجه داشته باشید شهریه مدارس بر اساس ۳ فاکتور اصلی محاسبه می‌شود.

سن متقاضی نوع خوابگاه مقطع تحصیلی
درباره مدرسه

مدرسه فیلدستون

مدرسه فیلدستون یک مدرسه کمبریج مختلط خصوصی و غیر مذهبی است که منبع الهام دانش آموزان برای پیشرفت و دستیابی به همه حوزه های مورد نظرشان است. ما بعنوان یکی از مدارس کمبریج در کشور کانادا، برای کمک به دانش آموزان در راستای توسعه کنجکاوی و علاقه دائمی به یادگیری، یک برنامه آموزشی با استانداردهای جهانی تنظیم کرده ایم. در کودکستان دانش آموزان ما علوم، ریاضی و انگلیسی کمبریج را می آموزند و این آموزش ها را تا پایه هشتم ادامه می دهند. در مدرسه متوسطه فیلدستون، دانش آموزان درس های کمبریج را مطابق با برنامه A-level و IGCSE ادامه می دهند و بطور همزمان دیپلم مدرسه متوسطه انتاریو (OSSD) را دریافت می نمایند.

برنامه دوگانه کمبریج-انتاریو در مدرسه ما، فرصت های نامحدودی برای یادگیری و دستیابی به موقعیت های پیشرفته در دانشگاه های سراسر جهان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.

با اینکه در مدرسه فیلدستون تمرکز زیادی بر روی آموزش و تحصیل وجود دارد، ولی ما معتقدیم که دستاوردهای اجتماعی، هنری و ورزشی برای تحقق کامل دانش آموز فیلدستون ضروری است. دانش آموزان ما می توانند در رقابت های ورزشی سالانه در زمینه های مختلف شرکت کنند یا در کلوب های متنوع ما عضو شوند. دانش آموزان قطعات موسیقی آوازی یا سازهای زهی را اجرا می کنند و فرصت های زیادی برای نمایش آثار هنری شان دارند.

دانش آموزان مدرسه فیلدستون در طول زمان حضور در مدرسه به دستاوردهای زیادی می رسند. تیم راهنمای اختصاصی ما با هر دانش آموز برای ایجاد برنامه های آینده کار می کنند. با یادگیری بر مبنای برنامه آموزشی غنی ما در محیطی حمایتگر، دانش آموزان ما با ایمان به توانایی هایشان برای موفقیت، از مدرسه فارغ التحصیل می شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست