logo
Fieldstone School
پایه تحصیلی کودکستان تا پایه 12
جنسیت پسرانه و دخترانه
سیستم آموزشی A-level - GCSE - سیستم آموزشی استانی انتاریو (OSSD)
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
img_school
نوع مدرسه روزانه
شهریه روزانه 22.425 تا 27.860 دلار کانادا
شهریه شبانه روزی 34.425 تا 39.860 دلار کانادا

در این قسمت، شهریه به صورت میانگین وارد شده است و طبق وب سایت اصلی مدارس که ملاک اصلی محاسبه شهریه می‌باشد ممکن است مبلغ نهایی شهریه برای شما متفاوت از این مبلغ باشد. لازم به توضیح است که سن، پایه تحصیلی و نوع خوابگاه انتخابی دانش‌آموز بر مبلغ نهایی شهریه تأثیرگذار هستند.

برای اطلاع از مبلغ شهریه تحصیل در این مدرسه، به قسمت «شهریه» در منوی پایین همین صفحه مراجعه کنید.
درباره مدرسه

مدرسه Fieldstone کانادا

مدرسه Fieldstone یک مدرسه کمبریج دخترانه-پسرانه خصوصی و غیر مذهبی است که منبع الهام دانش‌آموزان برای پیشرفت و دستیابی به همه حوزه‌های مورد نظرشان است. فیلدستون به عنوان یکی از مدارس کمبریج در کشور کانادا، برای کمک به دانش‌آموزان در راستای توسعه کنجکاوی و ایجاد علاقه مادام‌العمر به یادگیری، یک برنامه آموزشی با استانداردهای جهانی تنظیم کرده است.

دانش‌آموزان در کودکستان علوم، ریاضی و انگلیسی کمبریج را می‌آموزند و این آموزش‌ها را تا پایه هشتم ادامه می‌دهند. در مدرسه متوسطه فیلدستون، دانش‌آموزان درس‌های کمبریج را مطابق با دوره آموزشی A-level و iGCSE ادامه می‌دهند و به طور همزمان دیپلم مدرسه متوسطه انتاریو (OSSD) را دریافت می‌نمایند.

برنامه دوگانه کمبریج-انتاریو در این مدرسه، فرصت‌های نامحدودی برای یادگیری و دستیابی به موقعیت‌های پیشرفته در دانشگاه‌های سراسر جهان در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

با اینکه در مدرسه Fieldstone تمرکز زیادی بر روی آموزش و تحصیل وجود دارد، ولی ما معتقدیم که دستاوردهای اجتماعی، هنری و ورزشی برای تحقق کامل دانش‌آموز فیلدستون ضروری است. دانش‌آموزان می‌توانند در رقابت‌های ورزشی سالانه در زمینه‌های مختلف شرکت کنند یا در انجمن‌های متنوع مدرسه عضو شوند. دانش‌آموزان قطعات موسیقی آوازی یا سازهای زهی را اجرا می‌کنند و فرصت‌های زیادی برای نمایش آثار هنری‌شان دارند.

دانش‌آموزان مدرسه Fieldstone در طول زمان حضور در مدرسه به دستاوردهای زیادی می‌رسند. تیم راهنمای اختصاصی مدرسه با هر دانش‌آموز برای ایجاد برنامه‌های آینده کار می‌کند. با یادگیری بر مبنای برنامه آموزشی غنی این مدرسه در محیطی حمایتگر، دانش‌آموزان با ایمان به توانایی‌هایشان برای موفقیت، از مدرسه فارغ‌التحصیل می‌شوند.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ در واتساپ پاسخگوی شما هستیم
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می دهیم پشتیبانی واتساپ
پذیرش تحصیلی در کشور های
خدمات موسسه Saman Study